Slot do gry video nie pracuje

Gra nie działa: co zrobić, gdzie szukać i jak rozwiązywać problem

Jeśli po otwarciu strony z grą video slot nie załadowuje się, powodów może być kilka. Uważnie przeczytajcie listę możliwych problemów i zaleceń dotyczących ich eliminacji.

Możliwe przyczyny problemów z uruchomieniem gry:

 • Brak połączenia z internetem.
 • Połączenie internetowe o niskiej prędkości.
 • Awaria ładowania strony.
 • Konflikt urządzenia z przeglądarką.
 • Potrzeba oczyszczenia pamięci podręcznej i ciasteczek przeglądarki internetowej.
 • Używanie przestarzałej wersji Flash Playera.
 • Zakaz dla Flash Playera do używania pamięci podręcznej komputera.
 • Blokowanie gry programem AdBlock.
 • Awaria ustawień rozdzielczości.

Po diagnozie problemu należy wykonać następujące kroki (w zależności od tego co pokazało badanie).

Brak połączenia z internetem

Jeśli niema połączenia zaleca się odświeżyć router sieciowy. Jeśli internet jest podłączony i działa poprawnie, ale strona z grą nadal nie ładuje się, należy sprawdzić ustawienia firewalla. On może blokować dostęp do sieci lub do konkretnej strony internetowej. Aby rozwiązać ten problem konieczne jest zatrzymanie działania firewalla.

Aby wyłączyć go, należy postępować zgodnie z algorytmem: "Panel sterowania" -> "System i zabezpieczenia" -> "Firewall systemu Windows" -> Wyłącz.

Niska prędkość połączenia internetowego

Aby aplikacja Flash załadowała się jest wymagana szybkość połączenia internetowego większa niż 1 mbps. Sprawdzić prędkość połączenia można przez kliknięcie na link http://speedtest.net/. Jeśli prędkość połączenia jest poniżej minimum, należy zmienić priorytet dystrybucji internetu w ustawieniach routeru sieciowego lub skontaktować się z dostawcą usług internetowych, aby określić przyczynę problemu.

Awaria ładowania strony

Spróbuj odświeżyć stronę za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl+F5 na klawiaturze.

Konflikt strony z automatem i przeglądarki internetowej

Jeśli strona w przeglądarce nie załadowuje się poprawnie, spróbujcie skopiować adres strony w pole wyszukiwania alternatywnej przeglądarki. Najlepiej gry oparte na technologii Flash działają w Google Chrome. Można jednak korzystać z innych przeglądarek, pobierając ich za poniższymi linkami:

Internet Explorer - https://www.microsoft.com/en-us/download/internet-explorer.aspx

Google Chrome - https://www.google.com/chrome/

Firefox - http://www.mozilla.com/

Opera - http://www.opera.com/uk

Potrzeba oczyszczenia pamięci podręcznej i ciasteczek przeglądarki internetowej

Jeśli długo nie czyściliście pamięć podręczną przeglądarki i plików cookies, należy zamknąć stronę i wykonać następujący szereg działań:

 • Internet Explorer: Menu "Narzędzia" -> "Opcje internetowe" -> "Ogólne" -> "Historia" -> "Pliki tymczasowe" -> usunąć.
 • Google Chrome: "Ustawienia" -> "Historia" -> "Usuń dane przeglądania" (tutaj należy zaznaczyć pola wyboru, które chcesz usunąć) -> "Wyczyść dane o przeglądaniach stron".
 • Firefox: "Ustawienia" -> "Prywatność" -> "Usuń historię" (tu umieść zaznaczenie obok pozycji Pamięć podręczna i zabierz zaznaczenia z pozycyj Zapisywanie haseł i Autouzupełnienie) -> "Wyczyść dane teraz"
 • Opera: "Narzędzia" -> "Ustawienia" -> "Zaawansowane" -> "Historia" -> "Wyczyść".

Przestarzała wersja Flash Playera

Sprawdź, jaka wersja programu Flash Player jest zainstalowana w Twojej przeglądarce. Aby rozpocząć grę na stronie internetowej slotu jest wymagana najnowsza wersja aplikacji. W Google Chrome jest automatyczne aktualizowanie Flash Playera. Jeśli używasz innych przeglądarek internetowych, należy pobrać i zaktualizować aktualną wersję Flash Playera do najnowszej. Można to zrobić klikając na link http://get.adobe.com/flashplayer/. Aby uaktualnić Flash Player należy:

 • Pobierz plik .exe na oficjalnej stronie.
 • Usuń starą wersję aplikacji (menu "Start" -> Dodaj/Usuń program).
 • Zainstaluj nową wersję Flash Playera.

Zakaz dla Flash Playera do używania pamięci podręcznej komputera

Gra może się nie wyświetlić się, gdy Flash Player nie zachowuje informacji na temat komputera. Aby naprawić te naruszenie należy kliknąć myszką na polu automatu do gier, wybrać "Ustawienia" -> "Folder" -> "Pozwolić". Jeśli pole "Pozwolić" jest już zaznaczone - wybierz "Zabronić", odśwież wkładkę przeglądarki i ponownie wybierz "Pozwolić".

Blokowanie AdBlockiem

Gra może być blokowana też przez aplikację AdBlock i podobne programy, które uniemożliwiają pojawienie się reklamy w przeglądarce. W tym przypadku AdBlock należy wyłączyć, lub umieścić stronę z grą na listę wyjątków.

Awaria ustawień rozdzielczości

Jeśli gra się załadowuje, ale nie jest wyświetlana poprawnie, spróbujcie zmienić rozdzielczość na wkładce przeglądarki. Można to zrobić za pomocą kombinacji klawiszy Ctrl+ lub Ctrl-, jak również za pomocą klawiszy Ctrl i jednoczesnego przewijania kółka myszy.

Jeśli żadna z tych opcji nie prowadzi do prawidłowego działania gry, prosimy o kontakt z pomocą techniczną online kasyna. Wypełnij formularz zwrotny, opisując problem w szczegółach.