Jednoreki bandyta Ariana darmowe

Firma Microgaming oferuje hazardzistom pograc na maszynie Ariana online i bez rejestracji. Jednoręki bandyta posiada pięć bębnów i 25 łańcuchów, a także jest w nim kilka bonusowych niespodzianek. O nich iono poniżej. 

Maszyna do gry "Ariana"

Charakterystyka hazard automatu "Ariana": 

 • Pięć bębnów, które można obracać jak ręcznie, tak i uruchamiając opcję "Autoplay" na samym początku. Za pomocą tego samego przycisku można ustawić ustawienia obrotów bębna; 
 • Dwadzieścia pięć linii wygrywających, chwilę aktywacji których trzeba wybrać samemu; 
 • Proste zasady gry; 
 • Piętnaście symbolów gry, każdy z których ma swoją specyficzną rolę i swój cel; 
 • Na jeden spin można zrobić stawkę w wysokości od pięciu do dwudziestu pięciu kredytów; 
 • Istnieje funkcja rozszerzenia symbołów w różnych kolumnach; 
 • Dobre współczynniki. 

Ariana darmowe

Podczas tej wspaniałej i nie podobnej na inne podróży na dużej głębokości, można zapoznać się z najwybitniejszymi przedstawicielami podwodnego świata. Tutaj czekają na ciebie rozgwiazdy i egzotyczne ryby, koniki morskie i skrzynie z klejnotami. I oczywiście, główną postacią tej hazard maszyny jest syrenka Ariana, której obraz bedzię wyświetlany na ekranie dość często. 

Interfejs gry: 

 • Przycisk Start/Stop rozpoczyna obrót pięciu bębnów, a także na żądanie zatrzymuje je; 
 • Za pomocą przycisku Bet, można postawić na spin. Wystarczy otworzyć panel na ekranie dla wyboru nominału monet, które chcesz wykorzystać. 
 • W kolumnie Coins Size można wybrać liczbę monet; 
 • Win pokaże tą kwotę, która w tej chwili jest wygraną; 
 • Za pomocą Demo Credits/Demo Coins zawsze będziesz informowany o wynikach swojej gry; 
 • Pays zapozna cię z aktualnymi współczynnikami dla szczęśliwych kombinacji. 

Stawki dla wszystkich pasy są takie same i nie mogą się różnić. Gracz musi wybudować takie same symbole na aktywnej linii zbierając zwycięskie kombinacje. Symbole muszą znajdować się obok siebie. Wygranej jest ta sekwencja takich samych symbołów, która w danym momencie będzie najdłuższą. A obliczenie wyniku tego lub innego spinu jest bardzo proste: wystarczy pomnożyć stawkę na aktywnej linii na współczynnik, który jest podany w tablicy na ekranie.  

Producenci machyny zadbali o tworzeniu symboli pomocniczych, które przybliżą twoje zwycięstwo. Na przykład, za pomocą "Dzikiego symbolu" można robić wymiany na pole gry, które pomogą zwiększyć liczbę zwycięskich kombinacji. Po prostu umieść go w tym oknie, które w tej chwili przeszkadza w tworzeniu kombinacji i ilość takich samych symboli w rzędzie będzie większa. 

Szansy na zwycięstwo w tej fascynującej, kolorowej i pozytywnej grze są dość wysokie u każdego gracza. I nie zapomnij, że sukces w świecie hazardu zależy nie tylko od doświadczenia, ale i od pewności siebie! Dlatego przed rozpoczęciem obrotu bębnów, należy zachęcić fortunę do pomocy, a syrena Ariana pomoże spełnić Państwa najbardziej śmiałe marzenia. 

Bonusy 

Po pojawieniu się trzech-pięciu rozgwiazd rozpoczną się bezpłatne obroty na automacie. Każdy miłośnik hazardu dostanie 15 bonusowych obrotów ze specjalnymi obrazkami. Cały pierwszy bęben będzie zawierać tylko dzikie symbole, a inne symbole będą iść blokami, pozwalając graczowi wygrać dobrą ilość kredytów demonstracyjnych. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Ariana" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo