Jednoręki bandyta Gorilla za darmo

Gorilla – maszyny gry on-line od Novomatic, sterowanie którymi urozmaica rozrywkę i przyniesie jaskrawe wrażenia. Tworząc hazardowe automaty Gorilla, producenci postanowili nie łamać swoich tradycji klasycznych. Na dole mechanizmu usytuowany panel gralny standardowy z zielonymi klawiszami, a na ekranie obraca się 5 płyt o wesołych obrazkach, które są gromadzone w zestawy i robią hojne prezenty. Także gracze, którzy postanowili uruchomić slot za darmo, są dostępne szczególne symbole, darmowe spiny, bonusy i gra szansy. 

Sterowanie automatem do gier Gorilla 

Przed uruchomieniem automata on-line, należy ustawić go. W tym celu w menu «bet/lines» wybierana liczba fiszek obrotowych od 1 do 50 demo kredytów. Liczb linijek regulują przyciski w menu «lines» od 1 do 50. Nieduże guziki odpowiadające za regulowanie są usytuowane po środku konsoli.  

Prostokątne guziki uruchomienia mają większe gabaryty i odrazu są zauważalne. Po prawej stronie pilotu jest duży «Start» – najważniejszy przycisk gry. Naciśnij na ten guzik, żeby bębny kręciły się jeszcze jeden raz. Dla wielorazowych spinów ciśnij «Autoplay». Ten guzik włączy wielorazowe nagrania umożliwiające kontrolę nad grą maszynową bez monotonnych naciśnięć na „start”. Po jednym cykle na polu może się zjawić kombinacja nagrodowa. Zestaw z jednakowych obrazków może być pomyślny, jeśli trafi z lewa na prawo.  

Gorilla darmowe hot spot

Zeby dowiedzieć się o współczynnikach obrazków należy znaleźć i nacisnąć wielki przycisk zielony «Paytable». Ta klawisza otworzy wielkie menu informacyjne, które zapozna z rozmiarem nagród, zasadami i zaleceniami.  

Jeśli w menu zjawi się klawisz «Gamble», znaczy można włączyć ryzykową rundę i zwiększyć nagrodę.  

Symbole i ich szczegóły  

  • Na płytach slotu są następujące obrazki: 
  • Obrazek goryli, który w kombinacji nagrodowej stanowi o 1000, 200, 40, 10 punktów nagrody.  
  • Obrazek ptaków z wskaźnikiem: 500, 150, 40, 4. 
  • Obrazek kart gralnych «9» и «10» «Q», «J» «А» и «К» daje 400 fiszek. 
  • Wskaźnik piktogramu z kolorami stanowi 400, 100, 20 punktów; 

Wszystkie podane obrazki są zwykłe i mogą tylko powiększać bilans nagród. Także w komórkach płyt są obracane symbole specjalne o szczególnych funkcjach. Dziki symbol maszyn gier to Maska nie przynoszący nagród, ale uzupełnia pomyślne kombinacje. Afrykańska karta – Scatter. Taki piktogram trafia w okienkach bębnów na pierwszych trzech płytach i może włączyć super-grę.   

Prezenty od Goryli: Bonusy i gra na podwojenie 

Jeśli na pierwszych płytach jest trzy rozrzuty, to są uruchamiane obroty bonusowe. Tryb free-spinów umożliwia zachować pełny skarbiec, a także podaruje wielką szansę otrzymać nagrody. W ciągu free-spinów na bębnach znowu może okazać się niezbędna liczba rozrzutów. Taki sukces umożliwi jeszcze 5 darmowych obrotów. Także podczas super gry ma wszystkich bębnach (oprócz pierwszego) mogą zjawiać się dzikie obrazki.  

Jeśli obrót okazał się pomyślny, to najbardziej ryzykowi gracze mogą powiększyć swoją nagrodę w risc-grze. Dany tryb można uruchomić za pomocą migającego guzika «Gamble». Żeby podwoić się w rundzie należy poprawnie podać kolor zamkniętej karty. Prawidłowa odpowiedź – zwiększenie nagrody, błąd – zerowanie otrzymanej za obrót nagrody.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Gorilla" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo