Internetowe automaty do gier Fairy Queen za darmo

Maszyna do gry Fairy Queen jest grą z pięcioma rolkami i 10 liniami. Poza tym Królowa Wróżek ma jeden dziki symbol i jeden skatter, który daje Ci darmowe spiny.  Dla miłośników ryzyka jest dostępna gra na mnożenie ostatniej wygranej puli nagród. 

Główne cechy automatu 

 Gracz, który wybrał Fairy Queen zobaczy: 

  • Pięć bębnów; 
  • 10 linii; 
  • Symbol Wild; 
  • Symbol-skatter
  • Wysokie współczynniki dla zwycięskich kombinacji;
  • Możliwość wygrać 10 darmowych spinów; 
  • Grę na ryzyko.

Fairy Queen za darmo

Sterowanie Królową Wróżek 

W agregacie znajduje się typowy panel sterowania grą. Uruchomienie bębnów odbywa się przyciskiem "Start", a ustawienie wielkości stawki należy dokonać z pomocą przycisków z oznaczeniami "+/-", znajdujących się w rozdziale "Bet". Gracz może postawić od 1 do 5 monet na jedną linię. W grze można ustawić liczbę aktywnych linii, za pomocą przycisków +/-. Po aktywacji wszystkich linii i wykorzystaniu maksymalnej ilości monet na każdą linię, zakład osiągnie najwyższej wartości, równej 50. Zakres stawek w grze nie jest szeroki i wynosi 1-50 monet.   

W rozdziale "Pomoc" można znaleźć wszystkie możliwe kombinacje znaków, które przynoszą wygrane i współczynniki do nich. Nagrody maszyna Fairy Queen wydaje tylko przy połączeniu trzech lub więcej identycznych obrazów na linii nagród. Maksymalną nagrodę daje symbol Wróżki - ona zwiększy stawkę na linii w 9000 razy przy szczęściu odnależenia pięciu tych znaków. Symbole bajecznych mieszkańców lasu są mniej hojne i przynoszą 750 stawek. Smok zwróci tylko 400 zakładów, a magiczne grzybki - po 250 stawek. Jak zwykle karciane symbole pomnażają stawkę na linii w 125 razy. 

Wyjątkowym symbołem jest sama Królowa Wróżek, która może zastąpić któregokolwiek z symboli gry, tym samym zwiększając prawdopodobieństwo otrzymania nagrody dodatkowej. Ale warto pamiętać, że ten symbol nie jest w stanie wpłynąć na skatter. Wróżka – to najbardziej wartościowy symbol, który z pewnością daje dobre wygrane. 

Aby dostać darmowe starty automatu, konieczna będzie obecność na ekranie trzech skatterów na raz. Ten symbol uruchomi 10 darmowych spinów, które każdy może wygrać ponownie. Warto zauważyć, że w tej grze każdy darmowy spin jest wygrywającym, dlatego seria spinów na pewno przyniesie godną ilość wirtualnych kredytów. Oprócz tego symbol scatter daruje mnożenie końcowej stawki. Po pojawieniu się pięciu takich obrazków gracz otrzyma 750 ostatecznych stawek, a mniejsza ilość tych symboli również daje mnożenie całkowitej stawki. Przy tym symbol skatter jest aktywny w każdej komórce gry i nie jest przywiązany do linii wypłat. 

Gra na ryzyko od Królowej Wróżek 

Dla miłośników ryzyka w automacie Fairy Queen jest dostępna opcja gry na szanse. Jest ona oparta na standardowych zasadach gry, które polegają na wyborze koloru karty. Jeżeli otwarta karta będzie w tym samym kolorze, co i wybór gracza, to kwota ostatniej wygranej się podwoi. Gracz ma prawo do pięciu razy mnożyć swoją ostatnią wygraną, ale jeśli się nie uda i kolor będzie inny to cała wygrana zostanie utracona. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Fairy Queen" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo