Darmowe automaty Carnaval w internecie

Spróbuj obracać bębny automatu do grania Carnaval, który zapewni nie tylko darmową grę za friko, ale również hojnie wynagrodzi. Niesamowita atmosfera w grze pozwoli oderwać się i poszaleć. Cały automat slotowy od Microgaming, w tym każdy jego symbol, jest napełniony duchem święta.  

Interfejs automatu slotowego Carnaval  

Interfejs maszyny do grania Carnaval jest jasny i prosty, co sprawia, że gra jest bardziej wygodna. Niebieskie i czerwone przyciski sterujące, które znajdują się w dolnej części ekranu, posiadają cechy typowe dla klasycznych automatów slotowych. Obracać bębny maszyny można "ręcznie" lub w trybie „Regular”, gdy serię są ciągłe. Tryb ręczny pozwala sprawić, iż gra będzie bardziej intensywna, co bardzo się spodoba fanom klasycznych jednorękich bandytów. Automatyczne obroty pozwalają odpocząć i jedynie obserwować  pojawiające się kombinacje. 

Dopuszczalne jest uruchomienie na automacie hazardowym pięciu lub dziesięciu obrotów. Aby wybrać liczbę linii, trzeba kliknąć przycisk «select lines», od 1 do 9. Po bokach pola widać kolorowe przyciski. Jeśli kliknąć na jedną z nich, wtedy można zobaczyć trajektorię linii. 

Carnaval hazardowych

Aby określić wielkość stawek, trzeba kliknąć przycisk "plus" lub "minus" po lewej stronie konsoli, ustalając za ich pomocą pożądaną wartość. Następnie, po naciśnięciu przycisku «Spin», rozpocznie się święto karnawału. Więcej informacji o wysokości wygranej można zobaczyć w czarnym okienku «Win».  

Darmowe gry na urządzeniu Carnaval zaczynają się od wydawania wirtualnych kredytów, które można powiększyć lub stracić. Informacja o liczbie demo kredytów na koncie wyświetlana jest w okienku «demo credits». 

 Jak wspomniano wcześniej, mechaniczny gangster Carnaval jest prosty jak samo święto, więc nie ma tu rund bonusowych, darmowych spinów i gry ryzyko.  

Symbole slotu Carnaval   

Głównymi symbolami w grze jest dziewczyna w stroju karnawałowym, klauni, rury miedziane, karnawałowa flaga, logo maszyny i Scatter, który dają duże powiększenie wygranych. Dziewczyna - bohaterka karnawału, nie pojawia się bez powodu, ponieważ jej pojawienie się oznacza wzrost nagród na koncie od 5 do 600 razy. Rury miedziane i flagi święta w ilości większej niż dwa dają pomnożenia od 5 do 300 razy. Więcej niż dwa symbole Klauna dają od 5- do 500-krotnego powiększenia wygranej. Czyż nie jest to karnawał!  

Litery i cyfry z barwnym motywem karnawału, stylizowane symbole kart do gry, począwszy od dziesiątek i asów – to symbole, należące do rangi młodszej. Dlatego nie dają one tak wielkich nagród. Pojawienie się trzech lub więcej symboli podnosi wysokość stawki od 10 do 150 razy.

Kiedy na ekranie pojawi się długo oczekiwany gość karnawału Wild Symbol, kwota na koncie gracza znacząco się zwiększy i poprawi nastrój. Ten symbol zastępuje brakujący obrazek w kombinacji na wygraną.  

Nie mniej pożądany na barwnym święcie jest Scatte Pay, który wypłaca wygrane niezależnie od miejsca się ich pojawienia. Gdy wypadnie pięć takich obrazków, wtedy można liczyć na maksymalną pulę nagród, składającą się z 50 całkowitych stawek.  

Bardziej szczegółowy opis wynagrodzenia można zobaczyć w okienku, które otwiera mały przycisk «Pomoc». W tabeli informacyjnej można na oddzielnych stronach przeczytać o funkcjach zwykłych i specjalnych symboli, jak również zasady obrotów bębnów. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Carnaval" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo