Automaty do gry Golden Ark hazardowe

Maszyna do grania Golden Ark – to okazja, aby odwiedzić skarbiec i wygrać wiele trofeów po obrotach 5 bębnów na 10 liniach. Na bębnach oprócz zwykłych symboli obracają się Wild i Scatter, które powodują, że gra staje się bardziej intensywna i barwna. 

Jak grać na automatach hazardowych 

Aby rozpocząć darmową grę na automatach slotowych Golden Ark, trzeba ustawić funkcje podstawowych przycisków według własnego uznania. Wszystkie przyciski są umieszczone na wspólnej linii, co umożliwia bardziej wygodne zarządzanie slotem. Nad konsolą jest duży napis, wzywający do obstawienia zakładu. 

Ilości linii wypłat można określić za pomocą plusa lub minusa obok panelu Line (od 1 do 10). 

Stawki są wystawiane za pomocą plusa lub minusa obok line bet (0,04 do 10 kredytów demo na linię). Całkowita stawka wyświetla się pod napisem Bet (Stawka). Maksymalnie na jeden obrót bębna można obstawić 100 kredytów. 

Start uruchamia jednorazową serię obrotów bębnów. Po czym na polu można uzyskać udaną kombinację z ułożonych po kolei symboli. 

Auto – mały przycisk, który także odpowiada za obroty bębnów mechanicznego gangstera. Jednak przy włączeniu trybu automatycznego w grze ryzyko nie da się podwoić nagrody. 

Przycisk PayTable otwiera na ekranie tabelę z informacją. Na trzech stronach panelu informacyjnego, które wertuje się za pomocą przycisków «More info», można poczytać o funkcjach i mnożnikach symboli, zasadach prostej gry, szczególnych trybach obrotów bębnów. 

Duży prostokątny przycisk obok przycisku start jest aktywowany po udanych obrotach bębnów oraz pozwala zagrać w grę ryzyko. 

Golden Ark darmowe

Symbole slotu Golden Ark oraz ich znaczenie  

Główne symbole na online maszynie hazardowej Golden Ark to egipskie pomniki, znaki kart do gry i inne obrazki. 

Główny symbol automatu – starożytna złota księga. Ten wielofunkcyjny symbol to Wild i scatter jednocześnie, który uzupełnia zwycięską kombinację, daje mnożnik 200, 20, 2 i uruchamia obroty automatyczne, jeśli na polu pojawi się od trzech takich symboli. 

Ładna dziewczyna-poszukiwaczka skarbów – najbardziej opłacalny obrazek maszyny hazardowej. Mnożnik tego symbolu  –  od 10 do 5000 za kombinację. 

Mnożnik złotej statuetki – od 5 do 2000, skarabeusza – od 5 do 750.  

Karty «10», «J» i «Q» dają 5, 25, 100, «A» i «К» – 5, 40, 150 za trzy, cztery lub pięć obrazków w kombinacji. 

Maszyna slotowa Golden Ark – darmowe obroty  

Kiedy trzy obrazki z dużą złotą księgą pojawią się na polu gry po jednym spinie, to następnie uruchomi się 10 darmowych obrotów bębnów. Tryb ten eliminuje ryzyko utraty skarbu faraona, a także daje możliwość dodać kilka żetonów do swoich oszczędności. Przed rozpoczęciem darmowej gry jest wybierany dziki symbol, który może pojawić się podczas bonusów i wypełnić całe pole. Jeśli w trakcie darmowych obrotów bębnów komórki zapełni pewna liczba scatterów,  to pojawi się dodatkowa porcja prezentów. 

Specyfika gry ryzyko 

Udany spin w zwykłym trybie jest okazją umieścić kredyty demo na konto ogólne lub zainwestować je w grę losową. Jeśli gracz wybierze drugą opcję, a następnie kliknie Gamble, on będzie mógł otworzyć dodatkowe pole gry. Głównym zadaniem rundy jest zgadnąć kolor zakrytej karty. Jeżeli odpowiedź jest poprawna, to pula nagród wzrośnie, ale jeśli gracz się pomyli, wszystkie kredyty, zdobyte na spin, zostaną stracone. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Golden Ark" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo