Jednoreki bandyta Big Kahuna darmowe

Klasyczne pięć bębnów i trzy rzędy obrazków pomagają tworzyć piętnaście linii gry. Ilość środków, które można umieścić na jednej linii, jest ograniczona do dwudziestu wirtualnych punktów. Stawki zaczynają się od jednego kredytu, co daje graczom możliwość spróbować swoich sił w poszukiwaniu fortuny na ekranie gry, tracąc jak najmniej demo monet. 

Czym jest slot «Big Kahuna» 

Zakład na jedną grę nie może przekroczyć trzystu kredytów, jest to maksymalnie możliwa stawka. Dla wygody graczy producent przewidział możliwość bonusów tematycznych i spinów bez dokonywania płatności. Istnieje grupa specjalnych obrazków, dających dostęp do zaawansowanych funkcji dla graczy. 

Podobnie jak w innych slotach, dla otrzymania nagrody trzeba zebrać co najmniej trzy jednakowe obrazki na aktywnej linii, zaczynając od lewej strony. Wysokość wygranej zależy od wskaźników, przylegających do każdego symbolu. Maksymalna szansa na zwiększenie nagrody wynosi pięć tysięcy kredytów. Należy pamiętać, że maszyna do gier Big Kahuna nie posiada bonusowego podwojenia kwoty wygranej. 

Big Kahuna internetowe

Szczegółowe info o symbolach i ich możliwościach  

  • Symbole z egzotycznymi zwierzętami, postacie dziewcząt i chłopców, oryginalne maski, ustawione w rzędzie, mogą stanowić dobry dodatek do budżetu gracza. Znaki specjalne trzeba ciągle śledzić, gdyż one zwiększają szanse na wygraną i pozwalają znacząco zwiększyć kwotę wygranej gracza. 
  • Dziki symbol w tej grze to logo gry „Big Kahuna". Pomoże to stworzyć udaną kombinację z innymi postaciami i znacznie zwiększyć wskaźnik wygranej. Podczas tworzenia udanej kombinacji kwota płatności zostanie podwojona. Jeśli on pojawia się podczas obrotu bonusowego, to wygrana zostanie zwiększona do czterech razy. 
  • Nie ma potrzeby obawiać się pojawienia jadowitego węża na ekranie. To "scatter", który występuje tylko na nieparzystych bębnach. Dwa znaki pomogą zdobyć nagrodę w wysokości takiej, jak rozmiar obstawionej stawki, a szczęśliwa trójka pomoże uruchomić grę bonusową. 

Na co można liczyć w przypadku uzyskania bonusu 

Producenci starali się sprawić, by gra była interesująca, więc bonus zamienił się w ekscytującą przygodę. Tutaj trzeba rzucać kostką i poruszać się po danej trasie, po drodze szukać ukryte skarby. Ta podróż może przynieść szczęściarzowi 30 000 monet. Ponadto urządzenie pozwala zagrać pięć razy bezpłatnie. Aktywacja może być przeprowadzona po każdym spinie. 

Jak wygląda interfejs  

  1. Podobnie jak w innych maszynach do gier tego typu, gra zaczyna się od wciśnięcia przycisku "Start". Po aktywacji zaczynają się obracać bębny, wtedy można tylko czekać, aż one się zatrzymają. 
  2. Przycisk z napisem "Linia" pomoże Ci wybrać stawkę na daną linię. 
  3. Napis "Bet" pomoże obstawić stawkę na obrót bębnów. 
  4. Naciśnij przycisk "Kredyt" i dowiedz się o aktualnym stanie konta. 
  5. Wartości plus i minus pomogą ustalić kwotę każdego zakładu. 

Gdy gracz już w pełni zrozumie wszystkie możliwości gry i poczuje się mistrzem, wtedy może on przejść do poziomu eksperta, który otwiera dodatkowe funkcje. 

Ponadto istnieje automatyczny tryb gry, gdzie wszystkie decyzje za gracza podejmie maszyna hazardowa, kiedy to bębny będą obracać się niezależnie od wybranej stawki. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Big Kahuna" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo