Jednoręki bandyta Fortune Teller za darmo

 Mechanizm gry Fortune Teller jest urządzeniem z pięciu bębnami, które ma kilka dodatkowych opcji. Są one reprezentowane przez specjalne symbole, które wykonują określone role, a także przez darmowe rundy z możliwościami dobrych zysków.

Zasady gry na automacie Fortune Teller 

Twórcy wykonali automat «Fortune Teller» w zwykłym stylu. Dla grania na tym mechanizmie trzeba używać kilku przycisków. Aby wybrać zakład trzeba użyć kilku przycisków: 

  • +/- służy do wyboru wartości jednego kredytu; 
  • Coins zaproponuje postawić od 1 do 10 monet na każdą linię; 
  • Bet Max aktywuje zakład w 500 kredytów 
  • Spin uruchamia rolki.  

Fortune Teller online darmowe

Pięć kręcących się bębnów zapewniają możliwość grać online za darmo i bez rejestracji. Każdy symbol reprezentuje istotę nazwy slotu a ich kombinacje w różnych polączeniach mogą przynieść dobre zyski. 

  • Trzydzieści linii pozwalają na uzyskanie wygrywającej kombinacji z podobnych symboli. Oczywiście producenci przewidzieli kilka specjalnych symbołów, które mogą znacznie zwiększyć ilość kredytów demonstracyjnych. 
  • Podstawowymy obrazkami w grze są karty, karo, czarny kot, wóz wróżki oraz wspaniały rumak. Obracające się bębny wybierają wielu symboli połączenie których w różnych kombinacjach zapewnia długo oczekiwany przyrost środków. 
  • Otwarta dłoń ze znakami losu jest dzikim symbolem i zastępuje każdy symbol, co ułatwia uzyskanie wygrywającej kombinacji. 
  • Świecąca się nieziemskim światłem magiczna kula, która pojawia się w kombinacji gwarantuje dwanaście darmowych spinów. Symbol skatter nie tylko gwarantuje darmowe spiny z mnożnikiem 3, ale i zwiększa ogólną stawkę na linii w od dwóch do dwustu razy. 
  • Główną bohaterką gry jest piękna, młoda cyganka. Bonusowy symbol z takim obrazem gwarantuje otwieranie kart w dodatkowej rundzie. Im więcej ich jest ich na ekranie, tym więcej obrazków można odwrócić w bonusowej rundzie.  

Koszt usług wróżki 

Najprostszym w tej grze jest wróżenie z ręki, więc jego koszt nie przekracza jednego kredytu. Taka kwota jest stawką minimalną. Pięć obracających się bębnów pozwalają otrzymywać nagrody w trzydziestu liniach, które mogą przynieść wygraną. 

Można użyć automatycznego trybu gry i nie łamać głowę, wybierając na co postawić. Ale miłośnicy ryzyka nie mają takiej możliwości na tym slocie, ponieważ funkcja podwajania stawki nie jest dodtępna. 

Oferty bonusowe 

Czarny kot, który pojawia się w oknie, wskazuje na pojawienie się skattera. Można liczyć na dodatkowe wypłaty i nowe rundy darmowe. Trochę szczęścia i darmowe spiny bez wniesienia środków są gwarantowane. Cyganka rzuci przed graczem trzy karty, i właściwy wybór pomoże zwiększyć wygraną do stu monet. 

Można być pewnym, że gracz siedzący za ekranem gry Fortune Teller, otrzyma możliwość dołączyć się do ekscytującego świata wiedzy tajemnej. Szklane kule do wróżby, karty tarota, linie losu na rękach, fusy z kawy pomogą poznać przyszłość i czerpać przyjemność z ekscytującej gry.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Fortune Teller" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo