Automaty Chippendales darmowe do gry

Przedstawicielki płci pięknej mają unikalną okazję zakręcić bębny z kusicielami z męskiego zespołu profesjonalnych striptizerów. Na 5 bębnach można ustawić do 20 linii, a główne symbole mogą obdarzyć pań nagrodami, bonusami i odrobiną adrenaliny. 

Jak zakręcić maszynę hazardową 

Aby gra na mechanicznym bandycie była jak najbardziej przyjemna, powinno się go podkręcić i skonfigurować ustawienia.Tak więc, drogie kobiety, nie śpieszcie się odrazu wciskać przycisk Start. Lepiej jest przystopować i przed tym zapoznać się z długim fioletowym panelem. Na panelu pod napisem «LINE BET» znajdują się przyciski "plus" i "minus" o przyjemnym odcieniu, które pomogą regulować wysokość stawki dla pojedynczego obrotu bębnów (maksymalnie 50 papierków). Aby zapoznać się z całkowitą stawką na spin, trzeba popatrzeć na jedno z centralnych okien „TOTAL BET". Okienko «WIN» zawiera informacje o wygranej za obrót. Przyciski pod «Line Bet» regulują liczbę aktywnych linii. Można aktywować do 20 sekwencji. Regulować ilość aktywnych linii można za pomocą prostokątnych przełączników cyfrowych, które są umieszczone wokół pola gry. 

Chippendales online

Jeśli na automacie wszystkie niezbędne parametry są ustawione, można w końcu kliknąć na największy przycisk lub dźwignię «SPIN» i cieszyć się gorącymi tańcami i grą. Dźwignia, która uruchamia grę, znajduje się z prawej strony panelu. Wciśnięcie «SPIN» pozwala obrócić bębny jeden raz. Gracze, którzy uważają, że ciągłe klikanie na start męczy palce i psuje manicure, mogą skorzystać z przycisku «Auto Play». Liczba automatycznych serii jest ustawiana przed rozpoczęciem tej serii. Można wstępnie ustawić 10, 25, 50 lub 99 obrotów. Jeśli ciężko się jest zdecydować, to po prostu można kliknąć «Until feature», aby tryb auto trwał aż do kliknięcia przycisku «stop». «Bet max» to kolejny przycisk, który jest odpowiedzialny za obroty bębnów. Gdy wciśniesz ten przycisk, z konta demo na spin zostanie pobrana maksymalnie możliwa liczba kredytów. 

Skrajny lewy przycisk z białym napisem Info jest odpowiedzialny za otwarcie tabeli informacyjnej. Tutaj są bardzo szczegółowo opisane cechy obrazków, zasady wszystkich rund i inne ważne szczegóły. 

Jeśli na ogólnej linii od lewej do prawej strony pojawiła się kombinacja z analogicznych znaków, na konto zostaną przelane wypłaty. 

Głównymi bohaterami w automacie Chippendales są umięśnieni tancerzy. Projektanci stwierdzili, iż pojawiając się w kombinacji na wygraną, każdy chłopak powinien zdjąć część kostiumu scenicznego. Maksymalnie tancerz na polu może rozebrać się do pasa. Im więcej rzeczy z siebie zdejmie tancerz, tym więcej kredytów przelewa się na konto. Maksymalna nagroda za kombinację z tancerzami wynosi 1500 kredytów. Oprócz uczestników zespołu na automacie do gry pojawiają się symbole z kartami do gry (10, J, Q, A, K), które dają nieznaczne wygrane.  

Ikonka z muszką od garnituru i mankietami - to dziki symbol. Jeśli on zatrzymuje się w pobliżu niedokończonej lub małej kombinacji, to ją uzupełnia. Właśnie Wild jest w stanie zastępować inne symbole. 

Symbol rozproszenia to figura striptizera. On losowo trafia na komórki gry. 

Znaczek «Wheel of Fortune» (Koło Fortuny) włącza tryb bonusowy.  

Sztuczki super trybu Wheel of Fortune 

Koło Fortuny, gdy jednocześnie popada na 1, 2, 5 bębny, rozpoczyna darmowe obroty od gorących chłopaków. W tej rundzie striptizer wykonuje solo, a bębny kręcą się kilka razy z rzędu. Jednocześnie na konto będą przelane dodatkowe nagrody. 

Także Cię ucieszy procent wypłat maszyny, który wynosi 96,7%. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Chippendales" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo