Jednoręki bandyta Guns N’ Roses za darmo

Uruchamiaj automat do gry Guns N 'Roses, poświęcony kultowemu zespołowi rockowemu i ciesz się ulubionymi przebojami podczas spinów i rund bonusowych.  

Maszyna do gry Guns N’ Roses 

Guns N’ Roses – jest nie tylko wielofunkcyjnym automatem, ale i daje możliwość posłuchać kultowe kompozycje ulubionych muzyków, ponieważ ten slot jest poświęcony tematyce legendarnej grupy rockowej Guns N' Roses. Twórcy agregatu wykorzystali innowacyjne technologie, dzięki czemu obraz wydaje się trójwymiarowy i żywy a akompaniament muzyczny pozwala poczuć się jak na koncercie rockowym. W Net Entertainment postarali się zrobić nowy slot najbardziej interesującym dla graczy i miłośników rokowych utworów. 

GunsN Roses hazardowych

Opis symboli i możliwości 

Na darmowym agregacie są prezentowane następujące obrazki: 

 • zwykłe rysunki kart, które mimo swej malowniczości, przyniosą graczowi stosunkowo skromne wynagrodzenie w wysokości od 5 do 125 punktów; 
 • plektrony mają bardziej solidne możliwości i są w stanie dać od 15 do 200 cennych złotych krążków; 
 • muzycy dadzą od 20 do 750 nagród; 
 • stylowy znak firmowy Guns N’ Roses – to Symbol Wild, który pomaga uzupełnić kombinację. 
 • Appetite for Destruction Wild to jest inny rodzaj Dzikiej ikony, która się rozszerza.   
 • Płyta "Bonus" – to skatter. Skatter może się pojawić tylko na nieparzystych bębnach. Pojawiając się jednocześnie na trzech bębnach ten symbol gwarantuje grę bonusową. 

Panel sterowania i funkcje gry Guns N’ Roses 

Aby uruchamiać spiny na maszynie Guns N’ Roses należy zwrócić uwagę na następujące momenty:  

 1. Przycisk Max Bet aktywuje spiny według maksymalnej stawki. 
 2. Level pomaga zmienić ilość żetonów na linii, od 20 do 200.  
 3. Przycisk Coin Value zmienia nominał monet. 
 4. Włącznik AutoPlay aktywuje automatyczny spin. 
 5. Okienko Bet kontroluje wielkość stawek, a panel Coins pozwala na przeglądanie aktualnego salda. 

Na pięciu bębnach są dwadzieścia stale aktywnych linii. Nominał jednego demo kredytu może wynosić od 0,01 do 1 papierka. Jeśli się uda to maksymalna nagroda wyniesie 750 żetonów. 

Możliwości gier bonusowych 

Chociaż na symulatorze nie ma gry na ryzyko i jackpota progresywnego, twórcy postanowili dodać tutaj unikalne nagrody. Tak, niespodzianka z kręceniem Koła Fortuny w postaci płyty aktywuje się skatterami, które dowolnie wypełniają trzy komórki.  

Obrót płyty podaruje bonusowy prezent albo aktywuje następną rundę bonusową The Crowd Pleaser Bonus Game. W tej rundzie trzeba wskazywać na różne przedmioty, a za to otrzymywać nagrody.  

W grze The Crowd Pleaser Bonus Game są trzy rundy, a na samym końcu daje się szansę uruchomić jeszcze jeden bonus – Encore Free Spins. Tu rolki dokonują 10 kołowych obrotów. Podczas każdego cyklu na bębnie pojawi się dodatkowy symbol Wild z członkiem grupy rockowej.   

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Guns N’ Roses" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo