Jednoręki bandyta Playboy za darmo

«Playboy» – to automat do gry od Miсrogaming, poświęcony popularnemu błyszczącemu magazynowi. Obroty tej gorącej gierki są dostępne za darmo i bez rejestracji. Na ekranie gracze zobaczą 5 bębnów z symbolami w postaci półnagich lasek, które będą zbierane w kombinacje wygranych. Agregat ma zwykle spinnery, bonusowe obroty oraz obroty w specjalnej gorącej strefie.

 Panel sterowania, funkcje przycisków i nagrody

Wszystkie regulatory, które są odpowiedzialne za konfigurację i uruchomienie bębnów, znajdują się u dołu panelu sterowania. W celu aktywacji spinów należy określić wartość żetonów, od 0,01 do 0,25 i zrobić stawkę naciskając na przyciski "+" lub "-" w oknie "Bet". A dla tego żeby rundy na mechanicznym gangsterze były darmowe, do skarbca włożone są monety demonstracyjne. Przycisk "Spin" aktywuje jednorazowe obracanie automatu, a przycisk "Autopay" jest zaprojektowany dla tych, którzy chcą dać swoim rękom odpocząć i cieszyć się automatycznymi obrotami. Ilość spinów jest tu wystawiana wcześniej. W trybie automatycznym bębny mogą się obracać 10, 25, 50 i 100 razy, a nacisnięcie na przycisk "until stop", sprawia że bębny będą się obracać dopóki sobie tego życzy sam gracz.

Playboy w internecie

Aby zobaczyć informacje o kombinacjach, premiach oraz o innych regułach gry, należy wyszukać po lewej stronie konsoli miniaturowy napis «view pays». Przycisk ten otworzy oddzielne okno. Jest tutaj kilka stron z informacją, które obracają się za pomocą trójkątnych strzałek umieszczonych nad «back to game» – przyciskiem, który powraca do gry. 

Aby po obracaniu bębna były naliczane nagrody trzeba, żeby na jednej linii grupowały się razem takie same symbole. Bardzo gorąco się robi, gdy w jednym rzędzie zbierają się gorące dziewczyny. Wszystkie obrazy agregatu Playboy jakby przenoszą na strony magazynu Hugh Hefnera, a także dają niezłe wygrane.

 • Karta "10" daje współczynnik 5, 15, 100;
 • Walet «J» daje współczynnik – 7, 20, 125;
 • Ikonka «Q» przynosi mnożnik 7, 20, 125;
 • Król – 10, 25, 150 za 3, 4, 5 obrazków;
 • As «А» daje mnożnik 10, 25, 15;
 • Stalowy koń lub motocykl mnoży zakład na 15, 60 i 200;
 • Samochód z otwartym dachem da 15, 60, 250 nagród.
 • Słodka para nalicza 15, 60, 300 za odpowiednią liczbę ikon; 
 • Koreanka Kimi da nagrodę w wysokości 20, 80, 350;
 • Gorąca brunetka ślicznotka Sofia (brunetka) mnoży zakład na 20, 80, 400;
 • Aszley (naturalna blondynka) daje nagrodę w 30, 100, 450;
 • Szatynka o imieniu Gillian nie tylko zachwyci męskie oko, ale i pomnoży papierki na 30, 100 i 500.

Również na automacie "Playboy" są specjalne obrazki. Logo z napisem Playboy oraz cudownym firmowym zajączkiem mnoży stawkę na 100, 250, 1000, a także jest dobrym pomocnikiem w tworzeniu kombinacji, ponieważ może zastąpić dowolny znak z wyjątkiem skattera. Stos magazynów Playboy – to kolejny fajny symbol albo skatter, który otworzy drzwi w specjalny tryb, w którym spełniają się wszystkie najskrytsze marzenia.

Gorące darmowe gry na automatach Playboy

Wszystkie darmowe rundy gierki otwierają się przed gośćmi "Klubu Playboya". Wejście w to miejsce odkrywają 3, 4 lub 5 skattery, którzy po spinie pojawiły się na liniach. Bonusowa runda rozpoczyna się tylko z jednego rodzaju żetonów, ale stopniowo można uzyskać i inne bonusowe możliwości od półnagich laseczek. Stopniowo garderoba modeli będzie się zmniejszała, a to dodatkowy powód pograć na automacie Playboy za darmo.

  Dziewczyna Kimi pojawi się w całej swojej krasie, kiedy gracz trafi do klubu po raz pierwszy. Jednak ta laleczka nie jest bardzo hojna, i daje tylko 10 rund. Wszystkie wygrane tu dodatkowo mnożą się na 5.

Słodka laska Sofia będzie witać gracza przy piątej wizycie. Ona jest bardziej wdzięczna przedstawicielką Klubu, która podaruje 15 spinów.

Blondyneczka Aszley nagrodzi ciebie 20 obrotami, a także podaruje nagrodę z bieżącymi wiatraczkami. Ta osobliwość sprawia, że stawka zostanie pomnożona przez od 2 do 5 razy. 

Piętnasta wizyta do lokalu Hefnera podaruje graczowi spotkanie z szykowną i elegancką szatynką Gillian. Ta dziewczyna jest bardzo hojna, i odrazu daje 25 darmowych obrotów, a także specjalną nagrodę "Szalona Nocka". Prezent pojawia się przypadkowo i wypełnia od jednego do pięciu bębnów.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Playboy" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo