Darmowe automaty Wish Master w internecie

 Firma "NetEnt" jest znanym na całym świecie twórcą gier hazardowych. Dostawca po raz kolejny pocieszył swoich fanów nowym slotem wideo Wish Master. Maszyna hazardowa w tłumaczeniu na język polski oznacza "Dżin" lub "Mistrz Życzeń". Fabuła gry w pełni uzasadnia swoją nazwę, ponieważ tu na graczy czeka wykonanie najśmielszych pragnień, niesamowite przygody, ryzyko oraz wielka porcja adrenaliny. 

Specyfika slotu "Wish Master" 

Gra Wish Master zawiera dwadzieścia linii wypłat. Gracz może je aktywować w razie potrzeby oraz budować zwycięskie kombinacje na jednej linii, która w tym momencie jest aktywna. Zakręć pięć bębnów i rozpocznij swoją znajomość z tym slotem wideo w 3D. A jeśli nie chcesz tracić czasu na szczegóły, to warto użyć trybu "Auto Gra", naciskając odpowiedni przycisk. 

I oczywiście, przed tym należy obstawić stawki. Aby to zrobić, należy nacisnąć przycisk "Level" i wybrać odpowiednią opcję. Obroty bębnów rozpoczynają się po tym jak gracz kliknie przycisk w formie zielonej kuli. Przycisk znajduje się w samym centrum interfejsu automatu. 

Główne symbole automatu slotowego Wish Master: 

Dziki symbol. W postaci tego symbolu, który pomaga wszystkim graczom, pojawia się obrazek, na którym przedstawiony jest dym z napisem "Wild" w środku. Za pomoca tego symbolu można dokonać zamiany na polu gry. Wystarczy jedynie zastąpić nim ten obrazek, który w tej chwili nie odgrywa żadnej roli, i szanse na sukces będą zwiększone. 

Wish Master darmowe do gry

Symbol scatter

Można wykorzystać prezent od Dżina po tym jak gracz zobaczy na polu symbol z napisem "Magiczna Lampa". Podczas trwania kolejnych dziesięciu darmowych spinów gracz stanie się właścicielem jednego z bonusów, które pomogą mu w grze. Każdy bonus ma swoje zalety. Na przykład, jeśli użytkownik otworzy bonus "Bęben", to wszystkie symbole na jednym z bębnów mogą przekształcić w "dzikie symbole". Jeśli gracz ma szczęście i zobaczy bonus "Mnożnik", to wszystkie wygrane przez następne dziesięć obrotów zostaną zwiększone o dodatkowy mnożnik. Ponowne pojawienie się pergaminu doda do licznika dodatkowe pięć obrotów. 

Najbardziej opłacalny symbol

Najdroższą postacią w grze jest fioletowy diadem z czerwonym rubinem pośrodku. Im więcej obrazków z wizerunkiem "Diadem" gracz zbierze na aktywnej linii, tym więcej nagród uzyska. W związku z tym 3 symbole z "Diademem" przyniosą 30 stawek na linię, a 4 symbole z tym samym obrazkiem dają odrazu do 200 stawek. 

Specyfika maszyny slotowej Wish Master

Maszyna do gier Wish Master daje wszystkim graczom miły bonus. Symbol Lampy wywołuje Dżina niezależnie od tego, gdzie on się pojawi na polu. To aktywuje jeden z możliwych bonusów, który będzie aktywny przez następne 10 darmowych spinów. Pojawienie się symbolu lampy Aladdina aktywuje dodatkowe pięć obrotów podczas działania tej opcji. Dodatkowe obroty można otrzymać nie więcej niż trzy razy z rzędu. Po tym bonus się zmienia i rozpocznie się seria z 10 obrotów bębnów ze specjalną funkcją. 

Rodzaje bonusów: 

  • Extra-bonus - przekształca w "dzikie" symbole pewien typ obrazków, które pojawiają się na polu gry.  
  • Bęben - pokaże dzikie znaki na trzech pozycjach na jednym z bębnów. Z reguły jest to lewy krańcowy bęben.
  • Rozszerzający się - dziki symbol zapełni całą długość bębna.  
  • Mnożnik - wszystkie wygrane kredyty zostaną pomnożone przez mnożnik 2 lub 3. 
  • Dowolny - każdy spin przyniesie dodatkowe kombinacje, dzięki pojawieniu się dwóch dzikich symboli na ekranie. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Wish Master" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo