Jednoręki bandyta Sweet Life za darmo

W  automacie Sweet Life od Igrosoft graczy czeka kilka funkcji bonusowych, który przedstawione są grą bonusową, grą na podwojenie i 2 symbolami specjalnymi. Slot-maszyna składa się z pięciu bęben i dziewięć linii, na których można zrobić stawkę. Zarządzać automatem online bardzo prosto i oczywiste , dzięki temu gracz szybko zrozumie jak działa automat do gry Sweet Life, lub jak jeszcze go nazywają Słódkie Życie. 

Trofei online slotu Sweet Life 

Automat oferuje zbierać kombinacjie na dziewięciu liniach do gry, gdzie kombinacje symboli łączą się w zwycięski łańcuch z lewej i prawej strony maszyny. Wygranę przyniesie połączenie trzech lub pięciu identycznych symboli, a maksymalną nagrodę dadzą symbole logo gry i popielnika. Na przykład, symbol z napisem Sweet Life daje 5000 stawek, a popielnika zwróci 2000 stawek. Zdjęcie beczki z miodem podaruje 500 stawek, a niedźwiedź przyniesie graczu umnożenie stawki na linii w 200 razy. Inne symboli zwracają niewielką część zrobionych stawek, ale każda z nich wypada dość często. 

W tabele wypłat, którą aktywuje przycisk „Paytable”, gracz może zobaczyć wszystkie dostępne nagrody i poznać się z szczegółowymi zasadami gry. Tutaj gracz może dowiedzieć się więcej o dodatkowych symbolach, które są reprezentowane przez dzikie symbole i scattery. Dziki symbol jest przedstawiany w postaci popielnika, on zastąpi wszystkie zdjęcia w grze, dopełniając wszystkie dostępne kombinacje. Ale nie zamieni symbolu obraz ulu, który jest scatter-symbolem, poniważ uruchamia on grę bonusową i nie jest przywiązany do linii w grze. 

Sweet Life hazardowych

Gra bonusowa «Bee Hive" i inne możliwości slotu 

W grze bonusowej, którą dostaniesz kiedy wypadnie od trzech do pięciu scatter-symboli, musisz wybierać spośród ikonek ulu. W sumie ich na ekranie pięć, a za nimi mogą znajdować się nagrody lub rój pszczół, które zakończą grę. Jeżeli będziesz miał szczęście i otworzysz wszystkie pięć uli, to aktywuje się runda bonusowa.Tutaj dla gracza oferuje się wybrać jedną z dwóch dużych beczek z miodem. Wśrodku może być dodatkowy mnożnik w grze bonusowej lub brak nagrody. W tej grze takze można wygrać dobre kredyty. 

Ryzyko-gra aktywuje się po każdym udanym obrocie bębna. W niej na graczy czeka troszeczki nietypowa gra losowa, ponieważ trzeba będzie wybierać pomiędzy dwoma beczkami. Konieczne jest, aby znaleźć beczkę, w której jest miód. Jeżeli znajdzie się miód to wygrana summa podwaja się, a jeśli wylatują pszczoły - cała kwota znika. Warto zauważyć, że gracz ma prawo kilka razy podwoić swoją wygraną, najważniejsze jest, aby nie pomylić się. 

Ale przed włączeniem rotacji bębna przyciskem Start, należy określić wielkość stawki. W automacie do gry standardowa panel kierowania. Na przykład, przyciski 1 line, 3 line, 5 line, 7 line i 9 line pozwoli wybrać liczbę aktywnych linii, co odpowiada liczbie wskazanej na nich i przycisk Bet One pozwoli ustawić od 1 do 25 żetonów na każdą z linii. Maksymalna stawka osiąga wartość 225 kredytów, aby ją uaktywnić należy nacisnąć przycisk Bet Max. Również w slocie do gry dostępna opcja, aby rozpocząć automatyczne obroty, za pomocą  której my będziemy tylko obserwować proces gry i w tym przypadku ryzyko-gra nie dostępna. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Sweet Life" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo