Automaty Gonzo’s Quest darmowe do gry

Producent "NetEnt" zaproponował miłośnikom ryzyka nowy w swoim rodzaju i niepowtarzalny agregat - Gonzo’s Quest. Gracze napewno docenią możliwości tej gry i będą aktywnie korzystać z tych automatów w celu zwiększenia swoich umiejętności. 

Opis możliwości gry 

Ten nowoczesny automat nie jest wyposażony w pięć obracających się bebnów, które pozwalają tworzyć do dwudziestu aktywnych linii wygrywających. Teraz to jest szara powierzchnia litej ściany, gdzie obrazki są narysowane na kamiennych kwadratach płyt, wiszących nad przepaścią. Osoba, która chce zaryzykować własnymi środkami w celu uzyskania dodatkowych przychodów finansowych może postawić na każdą linię od jednego do pięćdziesięciu kredytów. 

Starając się uczynić proces bardziej konsekwentnym i przewidywalnym, deweloperzy nie wprowadzali możliwości progresywnego "jackpota" i "gry na ryzyko" pozwalające podwoić wygraną. Jednak jest sporo możliwości, aby wygrać i uzyskać dobre wynagrodzenie. 

Gonzo’s Quest hazardowe internetowe

Przy odrobinie szczęścia graczowi wypada symbol Wild, wykonany w postaci znaku zapytania na tle stalowego nieba. Pojawiając się na linii, ten obrazek pozwala na szybsze zbieranie zwycięskiej kombinacji w celu uzyskania wygranych kredytów. Monumentalna płyta granitowa, z obrazkiem lwa błyszczącego złotem, jest skatterem. Jeśli towarzyszy Ci szczęście, to na linii pojawi się kilka podobnych symbołów, co da możliwość kilka razy za darmo uruchomić proces przemieszczania się płyt i otworzy drogę do starożytnego skarbu, leżącego w zaginionym mieście. 

Co gwarantują znaki swobodnego spadania w automacie Gonzo`s Quest 

Pojawiające się trzy symbole na jednej aktywnej linii gwarantują dziesięć nowych swobodnych spadań bez wnoszenia opłat. Połączone w określonej kolejności znaki, dają nadzieję graczowi na dodatkowe zyski. 

Dla nadania grze większego interesu twórcy wprowadzili taką opcję jak lawina. Pojawienie się lawin gwarantuje mnożenie współczynnika zysku na od pięciu do piętnastu razy. Oprócz głównych nagrodowych obrazków, dających możliwość otrzymywać bonusy i darmowe spiny, istnieje cały zestaw standardowych symbołów, wybierając które można liczyć na przyzwoity zysk. 

Tajemnicze i potężne bożki ognia i księżyca, ryb i węży, czasami pojawiające się bożki zdrowia lub aligatora zebrane na jednej aktywnej linii dają prawo do wygranej w tej ekscytującej i niezwykłej grze. 

Przy pojawieniu się na ścianie złotych monet należy być szczególnie uważnym. Polączone w linię z trzech obrazków, oni pozwalają aktywować darmowe spadania symbołów. Ta kombinacja pojawia się rzadko, jednak trochę szczęścia i obecność na linii dzikiego symbolu w postaci znaku zapytania pomoże uprościć zadanie. 

Interfejs 

Aby rozpocząć proces gry trzeba wcisnąć przycisk "Start" po czym rozpocznie sie fascynujące poszukiwanie wielkich skarbów. Płyty na ścianie zaczną się poruszać, lecąc w przepaść i tworząc na ścianie wszelkiego rodzaju kombinacje z wymyślnych znaków i obrazów. Zakłady można robić naciskając na klawisz "Line", który rejestruje ilość kredytów na każdym wybranym przez gracza polu. Stawkę na spadanie można zrobić, wciskając przycisk "Bet". Klawisz "Kredyt" daje możliwość dowiedzieć się o aktualnym bilansie. 

Poprzez proste manipulacje można bez trudności przygotować automat do początku gry, po czym wykonujemy start i gra wchodzi w aktywną fazę. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że fortuna Ciebie nie zostawi. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Gonzo’s Quest" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo