Automaty Aztec Power hazardowe internetowe

Maszynę do gry Aztec Power z pewnością docenią miłośnicy egzotycznej atmosfery podczas gry. Automat Aztec Power pomoże przenieść się do czasów starożytnych cywilizacji Ameryki Południowej. Skarby indian, inkowie, aztekowie, majowie sprawiają, że gra jest bardziej ekscytująca. 

Symbole 

Główna rola w grze należy do takich obrazków jak Scatter i Wild, przy czym nie mogą oni się wzajemnie zastępować. 

Skatter lub Scatter, występuje w grze jako lśniący złoty medalion z przedstawionym na nim starożytnym bóstwem w postaci bożka. Obraz starożytnego bożka umieszczony jest na nieparzystych bębnach (1, 3, 5). Więcej niż trzy lub trzy skattery aktywują 20 nieodpłatnych obrotów na tej stawce (darmowych obrotów). 

Wypłata na podstawie skattera jest obliczana na podstawie całkowitej stawki i nie zależy od jego położenia na bębnach. 

Dziki symbol lub Wild ma podobną rolę, co i skatter i jest stosowany w celu zastąpienia tych obrazów, które uniemożliwiają kompilację udanej kombinacji. Czyli zastępuje brakujące symbole. 

Aztec Power hazardowe internetowe

Mniej znaczącymi ikonami są: 

 • indianin, którego można nazwać również kapłanem lub wodzem;
 • nóż, za pomocą którego przeprowadzane są rytuały; 
 • piramida – jest najbardziej drogą emblemą, która pozwala wygrać maksymalnie dużo;
 • roucz (irokez) – indiańskie nakrycie głowy z piór; 
 • karty do gry od dziesiątki do asa  (wielokolorowe). 

Rysunki na rolkach maszyny do gry są wykonane bardzo realistycznie, a muzyka w tle nie jest irytująca. 

Oznaczenia 

Podstawowe elementy interfejsu automatu Aztec Power:  

 • Start – naciśnięcie przycisku pozwala rozpocząć rundę;
 • Autoplay – włącza się autoplay; 
 • Bet/Line – pozwala wybrać wysokość stawki na linię; 
 • Paytable – naciśnięcie przycisku pozwoli zobaczyć zasady gry i stawki dla płatności;
 • Gamble – gra na szanse. 

Opis automatu 

Aztec Power – jednoręki bandyta, na ekranie którego w trzy rzędy umieszczone są symbole i oracają się pięć bębnów. Liczba linii, na których można grać jest niezmienną - razem dwadzieścia pięć. Powyższe elementy gry tworzą imponującą liczbę udanych kombinacji do wygrania.  

Na każdą z linii robi się stawka dwa – cztery kredytu (monet). Przy tym stawka na spin może się wahać w szerokich granicach: od 50 do 10 tysięcy kredytów. Gra daje możliwość zobaczyć w specjalnym polu swoją maksymalną wygraną, tuż po zrobieniu stawki. Sekcja "tabela" pozwala dowiedzieć się o kwotę wygranej w każdej chwili i we wszystkich kombinacjach bez ograniczeń. 

Funkcje Aztec Power: 

 • specjalne znaki (symbole); 
 • brak progresywnego jackpota;
 • gra z ryzykiem na szanse, w której można dwukrotnie zwiększyć rozmiar wygranej (poprzez zgadywanie koloru zawoalowanej karty do gry);
 • gra bonusowa – pojawia się, gdy wylosowano trzy skattery na pierwszym, trzecim i piątym bębnie (daje się możliwość odgadnąć, gdzie znajdują się skarby Azteków); 
 • jest automatyczny tryb gry.

Gra bonusowa nadaje szczególne znaczenie pierwszej linii. Podczas każdego z następujących dwudziestu darmowych obrotów mnożnik wygranej większa się o jeden. Tak trwa do momentu pojawienia się pierwszej udanej kombinacji. Jak tylko ona się pojawiła – płatność odbywa się na podstawie aktualnego przed tym obrotem współczynnika (mnożnika). Przy następnym spinie wielkość mnożnika redukuje się do dwóch. 

Każdy udany obrót daje możliwość spróbować szczęścia w grze z ryzykiem. Szanse są 50/50: jeśli kolor karty udaje się odgadnąć (czerwony lub czarny) – to kwota wygranej się podwaja, a jesli nie - automat zabiera wszystko. W przypadku natychmiastowego powodzenia istnieje możliwość ponownego podwojenia wygranej poprzez odgadnięcie koloru karty.  

Wypłata wygranych odbywa się, jeżeli począwszy od pierwszego bębna od lewej do prawej z rzędu wylosowały się trzy takie same symbole. Zwycięska kombinacja może również składać się z czterech lub pięciu identycznych symbolów, które pojawiły się obok siebie. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Aztec Power " pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo