Automaty do gry African Simba hazardowe

African Simba – automat do grania, który dla podróżujących przygotował producent Novomatic. Wyrusz w daleką drogę wraz z symbolami maszyny do gry online na 5 bębnach. Bardzo możliwe, iż w drodze można zdobyć dobry jackpot. Wszystkie opcje, tryby i możliwości gry są dostępne zupełnie za darmo. 

Zasady zwykłych obrotów 

Aby odpocząć na maksa na gorącym urządzeniu, trzeba zrobić kilka prostych ustawień. Przyciski sterowania znajdują się w dolnej części urządzenia. Poświęciwszy kilka sekund na ustalenie stawek i linii wypłat, można znacząco wpłynąć na czas trwania gry. Zatem stawki podkręcają przyciski "+" i "-" w pobliżu pola "Base Bet". Linie włączają przyciski "+" i "-", które znajdują się niedaleko od ciemnego ekranu «Bet Multiplier». Maksymalnie na jedną linię można umieścić 4 żetony. W sumie na maszynie do gier można włączyć 1, 3, 7, 15, 25 linii. Maksymalna liczba kredytów demo, które mogą być ustalane na obrót - 100. Jednak specjalny przycisk do automatycznego ustalania maksymalnej stawki na jednorękim bandycie nie jest przewidziany. Przycisk «PAYTABLE» otwiera barwną tabelkę, na której jest wyświetlana informacja na temat nagród za symbole, szczegółowych zasad gry, trybów maszyny. Jeśli użytkownik jest zdezorientowany i nie wie, gdzie zacząć grę, zawsze można otworzyć tamto wielostronicowe pole. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że informacje o wygranych w informacyjnym oknie zmienia się w zależności od wysokości stawki. 

African Simba darmowe

Oczywiście, na maszynie do gier jest przewidziany główny przycisk dla uruchomienia - Start. Ten przycisk włącza jedną rundę na 5 bębnów. Fani obrotów automatycznych zamiast przycisku start mogą włączyć «Autoplay». Przycisk ten jest odpowiedzialny za niekończącą się serię obrotów bębnów. Bębny można kręcić bez przerwy, zanim nie skończą się demo kredyty na koncie. W sumie za grę można wykorzystać 500 darmowych żetonów. 

Po jednorazowym obrocie bębnów może pojawić się układ z identycznych symboli. Urządzenie ma 243 zwycięskie kombinacje, które są dostępne w zwykłej i bonusowej rundach. Ponadto, w prostej grze z jednorazowymi obrotami wszystkie nagrody mogą być mnożone w grze losowej. 

Podstawowe symbole automatu do gier 

Na bębnach maszyny do gry Simba obracają się trzy typy obrazków – są to specjalne wielofunkcyjne obrazki, zdjęcia z afrykańskimi zwierzakami, które uzupełniają konto z nagrodami, jak również proste wizerunki kart, które dają stosunkowo niewielką nagrodę. 

Największą nagrodę daje długa szyja plamistej żyrafy. Obraz z tym zwierzęciem daje do 2500 wygranych. 

Lew na automacie hazardowym to nie tylko król dżungli, ale także dziki symbol, który zastępuje wszystkie obrazki na polu, z wyjątkiem symboli rozproszenia. Dziki pojawia się jedynie na drugim, trzecim i czwartym bębnach. 

Symbol rozproszenia to obrazek, który jest odpowiedzialny za uruchomienie spinów bonusowych. Jeśli komórki na pierwszym, trzecim i piątym bębnach złapały trzy z tych zdjęć, to zostaną włączone darmowe obroty. Scatter na automacie do grania African Simba wygląda jako wspaniały barwny obrazek z zachodem słońca. 

Gra ryzyko i bonusy 

Gdy na polu gry pojawia się zespół nagród z symboli, przed graczem otworzy się możliwość zaryzykować, a na pilocie uaktywni się przycisk Gamble. Ten przycisk przełączy gracza na grę ryzyko. W tej rundzie na ekranie miga karta. Jest ona zamknięta. Jeśli odgadnąć kolor karty, gracz dostanie nagrody. Jeśli odpowiedź jest niepoprawna, to gracz wróci do normalnego trybu gry bez uzyskanych za spin wygranych. 

Symbol rozproszenia z górą na tle zachodzącego słońca, pojawiając się na bębnach w ilości trzech sztuk, daje 12 wolnych obrotów. W tym trybie wygrane zostaną pomnożone x3. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "African Simba" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo