Jednoreki bandyta Win Wizard darmowe

Win Wizard – slot hazardowy od Novomatic z fascynującym tourem na podwojenie. Regulowane linie, możliwość określenia stawek za pomocą demo-pożyczek robią proces obracania bębnów bardziej elastycznym i emocjonującym. Przyjemna aranżacja muzyczna - to dodatkowy powód, aby czerpać przyjemność z kolorowych obrotów bęben. 

Jak grać na slocie Win Wizard 

Wystarczy kilka podstawowych kroków żeby odczuć pełną paletę emocji z online gry automatu Win Wizard. Po pierwsze, konieczne jest znaleźć w prawym górnym rogu wyświetlacza mały prostokąt «Play now». Po drugie, należy wybrać liczbę demonstracyjnych kredytów na darmową online grę. Po tym, otwiera się kolorowe pole gry z cewkami i konsolem z dźwigniami kierowania . Jeżeli nie cierpi się doczekać, to można od razu nacisnąć na "Start", który zakręci bębnami. Korzystnie jest jednak wstępnie dostosować pod siebie urządzenie. Gracz może zmienić: 

  • poziomstaweknapaśmieod 0,2 do 5. W przypadkutejopcji, toodpowiadajaprzyciski"+" i "-" w pobliżu «Bet / line»;
  • liczbęliniiroboczych. Dlategoustawieniaodpowiadająprzyciski "+" i "-" obok "lines".

Następnie można zapoznać się z informacjami w tabeli wypłat. Dla tego, należy kliknąć na podłużny przycisk "PAYTABLE». Ważne jest, że informacje o nagrodach w tabele zależy od aktualnej stawki. 

Win Wizard darmowe do gry

Aby przewijąć bębny raz, trzeba kliknąć na zielony przycisk "Start". Nad nią widoczny jest także ogromny przycisk "Autoplay", który kręci dyski w sposób ciągły. Jeżeli nie chcesz uczestniczyć w ryzyko-grze to możesz śmiało włączać automatyczne obroty. Bębny mogą obracać się, póki na koncie są demo-kredyty. Aby wyłączyć grę dla leniwych, wystarczy kliknąć przycisk "stop". 

Po jednym cyklu bębnów na linii może pojawić się zwycięski zestaw z trzech identycznych ikonek. Jeżeli nie udało się ich zebrać, to możemy kontynuować tryb obrotowy. 

Symbole i współczynniki w Win Wizard 

W automacie dla gry istnieją siedem rodzajów symboli. Niektóre z nich pomagają uzupełnić skarbiec nagródami, a inne są o celach specjalnych. 

Obraz Magic z fioletową kulą - jest to ikonka, która przynosi największe nagrody. Współczynniki danego symbola stanowią 50, 100, 200 nagród. Zdjęcia z kartami do gry ( "K", "Q", "J", 10) dają stosunkowo niewielkie zyski. Obrazki z czerwonym wiśniami i z soczystymi śliwami dają mnożniki 10, 20, 40. Zabawny zielony smok - to dziki symbol, który kręci się na 3, 4 i 5 bębnach. Smok dopełnia zwycięskie kombinacje. 

Ryzyko-gra i bonusy 

Jeżeli obrót bębna był szczęśliwy to gracz otrzymuje prawo na umnożenie swoich nagród w grze na podwójenie lub w ryzyko-grze. Aby rozpocząć tour, należy nacisnąć na «Gamble". Głównym zadaniem w bonusnej rundzie – jest wybieranie jednego z migających okien «win» lub «lose». W maszynie do gry Win Wizard rysyko-gra ma ciekawą funkcję - część nagród można odnieść do ogólnego rachunku przyciskiem «Collect Half", a reszta żetonów idą w grę na podwojenie. Kolejną specjalną niespodziankę od Novomatic - funkcja «Lucky Loser». Dana opcja daje ci prezent, nawet jeśli  nie powiodło w ryzyko-grze. Ale w grze na podwójenie można i nie uczestniczyć. 

Nagroda Win Wizard – to możliwość po spinie zebrać  5 obrazków z napisem Win Wizard i uzyskać dobrą wygraną. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Win Wizard" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo