Jednoreki bandyta Columbus darmowe

Columbus – maszyna slotowa od Novomatic o podróżach legendarnego marynarza Kolumba. Na urządzeniu każda gra jest dostępna online i za darmo. Tutaj na gracza oczekują 5 dzwoneczków, które obracają się jak prawdziwe koła sterownicze. Urządzenie posiada proste symbole i szalony obrazek, a także 9 pływających linii. 

 Zasady gry na online maszynie Columbus 

Na maszynie do gier Columbus jest bardzo wygodny panel sterowania z szarymi przyciskami, które znajdują się w optymalnej odległości od siebie, co sprawia, iż kliknięcia będą przyjemne i pozwolą skupić się na grze. Również funkcje głównych dźwigni można bardzo szybko zapamiętać, a to spodoba się doświadczonym graczom, którzy cenią swój czas i lubią komfort. Przed pierwszym obrotem bębnów, trzeba skonfigurować ustawienia, a mianowicie obstawić stawkę od 1 do 100 żetonów na linię. Liczbę linii należy również dostosować według własnego uznania. Ale jeśli gracz nie chce się męczyć z konfiguracją ustawień i chce się zabawić jak najwięcej, trzeba włączyć przycisk «bet max». Najwyższy rozmiar stawki - 900 żetonów na obrót (100 kredytów demo na jedną linię). Po ustawieniu odpowiednich ustawień maszyny można bezpiecznie kliknąć przycisk "Start", aby jednorazowo zakręcić bębny. Taki leniwy tryb jest aktywowany przez naciśnięcie «automatic start». Jednak tak odpoczywając gracz nie będzie mógł podwoić swoją nagrodę, otrzymaną po spinie.

Columbus darmowe

Zwycięskie symbole 

Oczywiście najważniejszym symbolem automatu Columbus jest obrazek marynarza Kolumba. Dlatego ten obraz daje największe mnożniki - 5000, 1000, 100, 10 żetonów za odpowiednią liczbę symboli. Ponadto Kolumb uzupełnienia układy, zastępując inne symbole. Zatem marynarz działa jako dziki symbol. Piękny statek z białymi żaglami - scatter, który pojawia się w komórkach losowo. Obrazek uruchamia 10 darmowych rund. Symbole kart do gry "10" i "J” dają mnożniki 5, 10, 100, a mnożniki kart do gry "A", "K" i "” - 10, 40 i 150. Jednak największą nagrodę przyniosą symbole z przedmiotami i osobami.

Sekstant daje 5, 15, 75 i 250; 

Złoty naszyjnik warty jest 5, 25, 100, 500; 

Obrazek z księżniczką daje 5, 50, 200, 1000 żetonów.  

Maszyna hazardowa Columbus gra ryzyko i darmowe spiny  

 Po udanym obrocie bębnów gracz otrzyma możliwość kontynuować zwykły tryb ze spinami lub podwoić swoją nagrodę w grze ryzyko. Aby przejść do opcji dodatkowej, należy nacisnąć przycisk «gamble». Grą ryzyko można zarządzać za pomocą dwóch kolorowych przycisków. Jeśli gracz uważa, że na polu jest ukryta czerwona karta, trzeba nacisnąć przycisk w odpowiednim kolorze, a jeśli użytkownik uważa, że leży przed nim czarna karta, warto nacisnąć przycisk «gamble» o czarnym kolorze. Jeśli on zgadnie, to można kontynuować pomnażanie swoich wygranych, ale jeśli odpowiedź będzie niepoprawna, wtedy gracz ją straci. 

Gdy na polu pojawi się od trzech scatterów (statków), to uruchomi się seria darmowych spinów. W darmowej rundzie bębny obrócą się dokładnie 10 razy. Nagrody przyznawane są tutaj według aktualnych stawek. Podczas gry bonusowej scattery wykonują funkcję dzikich symboli, które zastępują dowolny obrazek. Jeśli na polu pojawią się trzy białe statki, to runda bonusowa powtórzy się jeszcze raz.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Columbus" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo