Jednoręki bandyta Sizzling Hot online

SizzlingHot – jest to dawno znany «owocowy» automat od Novomatic, gdzie możesz zobaczyć proste i znane symbole: arbuzy, wiśnie, cytryny i winogrona. Zwykły klasycznny interfejs robi proces zwykłej i ryzykowej gry wygodne i emocjonujące.Jednoręki bandyta online SizzlingHot ma fiksowane 5 pasów i ryzykową turę.

Osobliwości gry na automacie

Dla tego, żeby zanurzyć się w rozgrywce, wystarczająco jest stracić kilka minut, żeby wykorzystać maszynę do maksimum i stracić demonstracyjne papierki na własne życzenie. Linie na jednoręcym bandycie są fiksowane, dlatego nie trzeba pracować nad ustawieniem tej opcji. Prawda, producent dodał na konsolę numerowane klawisze «Lines», co może mylić graczy. Dlatego do takiej charakterystyki należy przyzwyczaić się. Dla redagowania stawki trzeba znależć z prawej strony konsoli przycisk «betone» z jasno czerwoną linią. Ilość demonstracyjnych kredytów na jeden sznurek może wahać się w sakresie od 1 do 100. Jeśli jest życzenie włączyć urządzenie z maksymalnymi stawkami, nalezy kliknąć na «betmax» z czarną linią, a później uderzyć na krańcowy prostokątny przycisk «Start». Ten klawisz odpowiada za jednorazowe cykle dysków. Dla kategorii graczy, którzy lubią zrelaksować się i prowadzić leniwą grę, producent dodał na panel sterowania jeszcze jedną dźwignię – «Automatic Start». Ten przycisk, który znajduje się zlewa od pilotu, uruchamia automatyczne obracanie.

Sizzling Hot online

Po jednym przekręcaniu dysków na polu moze utworzyć się kombinacja z jednakowych ikonek owocowych. Nabór uważa się wygraną, jeśli wylosowany po kolei z lewa na prawo. Prezenty po cyklu szczęśliwym automacie do gry Sizzling Hot można mnożyć szansę-turę czy grę na ryzyko. Dla tego trzeba nacisnąć na jakikolwiek z dwóch aktywnych klawiszów «Gamble». W rundzie ryzykowej na ekranie będzie migać zamknięta karta. Trzeba zgadnąć jakiego koloru jest karta. Poprawna odpowiedź – jest to otrzymanie nagrody, ale jeśli nie uda się zgadnąć kartę, trzeba będzie powrócić do regularnej gry bez otrzymanej podczas obracania nagrody. Niemożliwie jest uruchomić ryzyko-rundę w ciągu automatycznych spinów. 

Główne owocowe obrazy maszyny 

Symboli na bębnach mechanicznego jednorękiego bandyty jest tylko 8, ale od tego gra nie zostaje mniej fascynującą. Co więcej, taka liczba zdjęć może szybko zbadać możliwe kombinacje. Żeby otrzymać nagrodę, nabór powinien składać się z 3, 4, 5 kartek. Ale dwie wiśnie, które jednocześnie trafili na linię dają współczynnik 5.  Trzy wiśniowych kwadratów przyniesie mnożnik 20, cztery – 50, а 5 – 200. Jasna złota gwiazda – jest to scatter, który losowo trafia na pole dla gier i daruje 10, 50, 250 podarunków. Mnożnik zółtej cytryny daje współczynnik 50, 200, 500. Obrazek z siódemką – najbardziej wypłacany symbol, który daje 100, 1000, 5000 podarunków. 

Osobliwości gier ryzykowych 

Niema specjalnych bonusów i niespodzianek na automatach dla gier Sizzling Hot, ale jest nmożliwość spróbować los i zaryzykować w grze na podwojenie. Dodatkowy ekran z kartą można otworzyć przyciskiem «Gamble» po wygranym cykle. Cel tury – nazwać kolor karty. Udana odpowiedź – możliwość kontynuowania ryzykowego trybu. Ale niepoprawna odpowiedź skasuje nagrody, które byli otrzymane podczas cyklu. W turze można nie brać udziału, a odrazu przenieść wygraną do swojej skarbonki.  

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "SizzlingHot" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo