Jednoręki bandyta Katana owoce

Gra na automacie Katana jest w stanie przenieść Cię do odległej przeszłości - do starożytnej Japonii. Hieroglify, gejsze, samuraje zadowolą fanów kultury Wschodu i sprawią, że gra będzie naprawdę fajna. 

Symbole 

Głównym symbolem w grze jest miecz samurajski katana. Na jego cześć został nazwany automat slotowy Katana. Pełni on funkcję Scattera w grze i jest najbardziej opłacalny. Także jest to symbol rozpraszania w grze. 

Dzikim (wild) symbolem w grze jest wizerunek samuraja. Ten symbol ma na celu uzupełnić udane kombinacje i przekształcić je w zwycięskie. To znaczy, że dziki symbol może zastąpić dowolny obrazek. 

Opis 

Na „stole do gry” czerwonego drzewa są umieszczone pięć bębnów, na których są przedstawione hieroglify, samuraj, geisza i miecz samurajski katana. Są również linie wygrywające - dwadzieścia sztuk. 

Na koncie gracz ma 1000 kredytów, które trzeba podzielić i obstawić w postaci stawek na linie wypłat. Przycisk Lines pozwala ustalić liczbę aktywnych linii. Przycisk Bet / Line pomoże obstawić stawkę. Najmniejsza możliwa stawka może wynieść 0,02 kredytu, największa - do stu złotych monet. 

Katana hazardowych

Przed rozpoczęciem gry warto zapoznać się z tabelą wypłat, klikając przycisk PAYTABLE. 

Przycisk Więcej informacji pozwoli zapoznać się z grą bonusową i scatterem. 

Następnie przyciskiem Start można uruchomić bębny. 

Kiedy zakłady zostały obstawione, a bębny uruchomione, warto zacząć układać zwycięskie kombinacje. Po każdym udanym połączeniu automat powinien zaoferować pomnożenie wygranej. Jest to ryzykowna gra losowa, którą można uruchomić przez naciśnięcie przycisku Gamble. 

Zaczynają wtedy migać przyciski Red (czerwony) i Black (czarny): trzeba jedynie odgadnąć kolor ukrytych kart (czerwony lub czarny). W przypadku prawidłowej odpowiedzi – wygrana zostanie zwiększona dwukrotnie, jeśli się nie powiedzie - maszyna zabierze wszystko. Przy odrobinie szczęścia w grę ryzyko można zagrać nawet pięciokrotnie - jeśli uda się odgadnąć kolor karty - albo do pierwszego niepowodzenia, gdy wszystkie wygrane zabierze maszyna hazardowa. 

W jednym rzędzie z nimi znajduje się przycisk Collect, kliknięciem którego można zrezygnować z ryzykownej szansy zwiększyć nagrody. 

Zwycięskie kombinacje 

 1. Jesli pojawi się gejsza w połączeniu z wojownikami w najbardziej udanym połączeniu, to gracz uzupełni konto o 1600 kredytów. 
 2. Karty dają nagrodę od dwudziestu do czterystu kredytów. 
 3. Maksymalna liczba nagród uzupełni konto o 1000 kredytów. 
 4. Kombinacja z pięciu mieczy zwiększy zysk o 8000 kredytów. 
 5. W przypadku jednoczesnego wystąpienia trzech lub więcej obrazków z mieczem katana, można zagrać w rundzie bonusowej. Jest to 10 darmowych spinów, co kilkakrotnie zwiększy ilość wygranych. 
 6. Największa możliwa ilość wygranych na maszynie slotowej Katana wynosi 50 tysięcy monet. 

Możliwości  

 • Maszyna Katana jest wyposażona w tryb demonstracyjny, który jest przeznaczony dla początkujących graczy, którzy grają po raz pierwszy. 
 • Wysokość stawek można zmieniać za pomocą przycisku "+" lub "-" obok wysokości sumy (w dolnej części przycisku Bet / LINE). 
 • Jest gra ryzyko, która zwiększa rozmiar wygranej x2. 
 • Jest tryb autostartu (przycisk Autoplay), czyli automatyczne powtarzanie gry zgodnie z określonymi parametrami. Tak więc jest możliwe uruchomienie do pięćdziesięciu obrotów. 
 • Gra bonusowa. 

Katana różni się od innych automatów do gier bardzo komfortową lokalizacją wszystkich elementów gry, co pozwala bardziej się skupić na grze. Obrazki na bębnach są barwne, nasycone, są wykonane w tym samym stylu. Oprawa muzyczna jest przyjemna i dyskretna. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Katana" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo