Gry automaty darmowe Dolphin's Pearl hot spot

Maszyna do gry Dolphin’s Pearl od Novomatic proponuje każdemu graczowi obracać rolki za darmo i bez rejestracji. A także skorzystać z dodatkowych opcji w postaci specjalnych emblematów i bezpłatnych rund. 

Sposoby sterowania grą 

Sterowanie i układ gry jest prosty i składa się z pięciu bębnów z umieszczonymi na nich różnymi symbołami. Trzy rzędy zmieniających się symbołów łączą się w dziesięć linii wygrywających. Gambler przed rozpoczęciem gry stawi swój zakład na wybrane linie. Postawić można od jednej do stu monet. Minimalna stawka to jeden kredyt, a maksymalna - tysiąc, co pozwala połaskotać nerwy miłośnikom hazardu. 

Pod ekranem znajduje się panel sterowania z kilkoma przyciskami odpowiedzialnymi za pracę automatu, pomagające kontrolować poces gry. Znalazłszy przycisk LINE, robimy swoje zakłady na wybrane linie, na które bedą zaliczone wygrane z powstałych kombinacji obrazów. Naciskając na klawisz z napisem BET, wybieramy zakład. Należy pamiętać, że im większa stawka, tym większą będzie wygrana w przypadku powodzenia. 

Dolphin's Pearl za darmo

Twórcy zadbali o miłośnikach dużych zakładów, które chcą szybko zwiększyć swoje dochody. Istnieje klawisz MAX BET, klikając który gambler stawi maksymalną kwotę w wysokości 900 monet. Naciskając klawisz z napisem HELP, gambler otrzymuje możliwość zapoznania się z przydatnymi informacjami na temat zwycięskich kombinacji obrazów, linii oraz kombinacji symbołów. 

Wartość kombinacji symboli w grze Dolphin’s Pearl 

Jak i w innych podobnych maszynach, najbardziej niewielkimi wygranymi mogą się pochwalić pojawiające się obrazy kart od dziesiątki do asa. Bardziej znaczącą wygraną przyniosą morskie mieszkańcy - ryby, płaszczki, koniki morskie lub kraby, a największy zysk dają delfin i drogocenna perła. 

Delfin jest symbołem Wild i może zastąpić dowolny obraz za wyjątkiem skattera, zamieniając zwykłą grupę symboli w zwycięską kombinację. Dzięki obecności delfina wygrana automatycznie podwaja się. Jeden szereg podstawowych symboli na linii gry może przynieść nawet do 900 000 monet. 

Bonusy

Po uruchomieniu gry, dowiesz się o wszystkich jej możliwościach nagrodowych. Trzy lub więcej perły w jednej linii gwarantują piętnaście darmowych spinów. Należy uważnie odnosić się do pojawienia się obrazów bonusowych, ponieważ oprócz darmowych obrotów bębnów pozwalają one znacznie zwiększyć wygrane. 

Dla miłośników ryzyka jest dodatkowa runda, która się nazywa ryzyko-runda. Każda wygrana daje możliwość postawić wszystko na jedną kartę. Proste naciśnięcie przycisku z napisem double przeniesie cię do nowego okna, w którym trzeba odgadnąć kolor leżącej karty. Udana odpowiedź zwiększa pulę nagród w dwa razy, a błąd unieważnia wygraną, przenosząc jej na konto firmy. 

Uruchamiając bęben, należy uważnie monitorować pojawienie się symboli bonusowych, ponieważ udana kombinacja z delfinami lub perłami może w jednej chwili przekształcić zwykłego poszukiwacza przygód na zamożnego człowieka. Umiarkowany hazard i możliwość zaryzykować muszą iść obok siebie i wtedy Fortuna będzie z tobą. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Dolphin's Pearl" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo