Jednoręki bandyta Tomb Raider owoce

Maszyna hazardowa Tomb Raider jest wyposażona w pięć standardowych bębnów. Producent nie chciał wymyślać czegoś nowego, natomiast dał starym możliwościom nowoczesny wygląd. Piętnaście linii wypłat pomogą szybko zwiększyć rozmiar inwestycji początkowej. 

Specyfika rozgrywki 

Wysokość stawki na każdą linię może wynosić od jednego do pięciu kredytów. Maksymalna stawka na spin nie może być wyższa niż siedemdziesiąt pięć kredytów. Mając wystarczająco dużo szczęścia można wykorzystać spiny i rundy bonusowe. Po zebraniu trzech jednakowych obrazków na jednej linii można uzyskać różnego rodzaju wygrane, które są określane przez stawkę na tej linii. Warto zauważyć, że nagrodę przyniesie połączenie obrazków, które tworzą nieprzerywną kombinację. W tabeli wypłat są przedstawione wszystkie możliwe kombinacje na wygraną i inne reguły gry. 

Symbole specjalne gry Tomb Raider 

Gra posiada zwykłe symbole kart w tym samym stylu, co gra. Podczas zbierania obrazków karcianych -dziesiątek, waletów, dam, królów i asów - nie warto zapominać o obrazkach bonusowych. One pozwolą dokonać uproszczenia procesu formowania linii o tym samym typie. Ustawiony współczynnik może zwiększyć uzyskane dochody do 7500 razy. Płatność scattera odbywa się według indywidualnych zasad. 

Tomb Raider darmowe do gry

Symbol "scatter" to obrazek wojowniczej dziewczyny z dwoma pistoletami w dłoniach. Pojawiające się na ekranie dwa podobne obrazki gwarantują płatność niezależnie od tego, ile jest aktywnych linii w grze. W zależności od liczby zamrożonych obrazków z Larą Croft całkowita stawka może wzrosnąć do dwóch, czterech, pięćdziesięciu czy dwustu razy. Pojawiające się na ekranie trzy "Scattery" i więcej, pozwalają uaktywnić dziesięć darmowych spinów z trzykrotnym mnożnikiem wydajności. 

"Dziki" to logo gry Tomb Raider. Ustawione w jednej linii trzy podobne symbole pozwalają uzyskać najwyższe możliwe mnożniki wypłat. 

Możliwości gry bonusowej  

Runda bonusowa może się pojawić, jeśli na aktywnej linii zebrać trzy lub więcej egzotycznych idoli boga. 

Po otrzymaniu takiej możliwości na nowym ekranie otworzy się pole z umieszczonymi na nim dwadziestoma lśniącymi posągami boga Starożytności. Otwierając te obrazki, gracz otrzymuje określoną sumę wygranych. Maksymalnie można otrzymać nawet dwa i pół tysiąca punktów. Im więcej symboli-punktów kombinacji bonusowej, tym większą liczbę idoli można obrócić. Kwota wygranej jest ustalana losowo przez maszynę. Progresywne jackpoty w grze Tomb Raider nie są przewidziane. 

Możliwości interfejsu 

  1. Przycisk «spin» uruchamia proces obrotu bębnów. 
  2. «Bet Max» pozwala rozpocząć grę z maksymalną stawką na wszystkich aktywnych liniach. 
  3. «Monety» pozwala umieścić środki na wybraną linię. 
  4. «Linie» pozwala wybrać i aktywować linie dla gry. 
  5. Znaki plus i minus pomogą wybrać nominał monety. 
  6. «Autogra» uruchamia automatyczną grę. 

Poniżej ekranu znajduje się linia informacyjna, tu można zobaczyć przydatne informacje o rozgrywce. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Tomb Raider" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo