Automaty do gier Grace of Cleopatra internetowe

Grace of Cleopatra – automaty do gier od Egt na ekzotyczny egipski temat, który zawiera 10 zafiksowanych linijek i 5 kółek, które obracają różne hieroglify i skróty, a głównym obrazem tutaj jest piękna Kleopatra.

Technika gry i osobliwości symboli

Aby przetestować swoje fortuny w grze należy z uwagą wyuczyć funkcje, za które odpowiadają odrębne przyciski na dolnej konsoli. Pięć wielkich prostokątnych brązowych przycisków z napisami «Bet/start» uruchamiają obracanie z wyznaczoną stawką – 10, 20, 50, 100, 200 kredytów na obrót. Rozwiązania producenta ustanowić właśnie taki mechanizm wyznaczenia stawek dla spinu jest bardzo wygodne. Dzięki temu gracze znacznie oszczędzają czas na ręczne ustawienie slotu i mogą szybko przestąpić w samej grze. Niema innych klawiszów na aparacie, które mają bezpośredni stosunek do gry.

Tylko mały niebieski przycisk «I», który znajduje się z lewej strony konsoli otwiera tabelkę z zasadami i informuje o współczynnikach za ikonki nagrodowe. Także na panelu kliknięty jest jeszcze jeden przycisk z głośnikiem. Z jego pomocą można ustawić czy wyłączyć dźwięk na slocie. Same muzyczne sporządzenie jest bardzo miłe dla ucha, lekkie i dyskretne. W dużym oknie «Lastwin» odzwierciedla się informacja o ostatnich wygranych,a w okienku Balance fiksuje się ilość papierków w skarbonce. Ogółem dla gry daje się 50 000 demonstracyjnych kredytów, co pozwala na granie bezpłatnie i bez rejestracji.

Grace of Cleopatra internetowe

Dla tego, żeby obracanie zwojów uzupełniło skarbonkę wygraną, trzeba, żeby jednakowe obrasy na linii stanowili jedną kolejność. Wszystkie zwycięskie kombinacje powinny mieścić się od lewej do prawej. Rozmiar wynagrodzenia będzie zależeć od samych ikonek i id ich ilości w kombinacji. Na dyskach maszyny do gry obracają się nie tylko zwykłe obrazy, a także symbole z wyjątkowymi możliwościami. Do zwykłych obrazó odnoszą się:

Karty do gry «Q», «J», «10», które dają współczynnik 25, 10, 2 za kombinacją z 5, 4, 3.

Wspaniały kotek egipski mnoży 5, 30, 100, 750.

Symbol rzymskiego cesarza Juliusza Cezara mnoży stawkę na 10, 100, 1000, 5000.

Marek Antoniusz przyniesie współczynnik 5, 40, 400, 2000.

Wyjątkowym obrazem gry jest piękna królowa i pobieraczka męskich serc Kleopatra – gry Wild i Scatter. Ikona ta zastępuje inne obrazy, uzupełniając kombinację i uruchamia rundę bonusową. Także egipska królowa podczas wrzutów wygranych pełni rolę dzikiego symbolu, który zwiększa się.

Gra na ryzyko i bonus

Na egzotycznym automacie online jest nie tylko zwykła runda, a także wyjątkowe tury, włączając grę ryzykową.

Wrzut nagrodowy daje możliwość zwiększyć się dwukrotnie w grze na ryzyko. Dla tego trzeba uderzyć na przycisk Gamble, która otworzy łąkę z dwunastu kart, które leżą koszulami do gracza. Aby pomnożyć wygraną odgadnąć kolor jednej z kart do gry. W przypadku udanej odpowiedzi skarb królowej uzupełni się, ale jeśli podać niepoprawny obraz, spinowe nagrony będą spalone. Jeśli jest potrzeba, to od szansy-rundy można odmówić się.

Przy wypadaniu trzech ikonek z królową Kleopatrą bębny obrócą się 10 razy bezpłatnie. W tej rundzie kredyty demo nie będą skreślać się z konta, ponieważ zasoby mogą tylko zwiększać się. W turze nagrodowej dziki symbol staje rozprzestrzeniać się.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Grace of Cleopatra" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo