Jednoręki bandyta Fruit Cocktail 2 za darmo

W maszynach Fruit Cocktail 2 od Igrosoft jest pięć cewek i dziewięć linii dla gry losowej. Także slot oferuje otrzymać możliwość zwiększenia liczby kredytów wirtualnych w grze bonusowej, która ma proste zasady i wypada podczas wypadania symboli cocktaili. Dla wielbicieli zaryzykować zyskiem jest gra na szanse, w której należy powalczyć z dealerem. 

Zasady procesu gry w słocie owocowym 

Przed tym jak zacząć obracać bęben należy zbadać blok sterowania przyciskami. Początkowo wybieramy linie, które będą brać udział w grze kasynowej. Dlatego tam są specjalne przyciski 1 Line, 3 Line, 5 Line, 7 Line i 9 Line. One uruchamiają liczbę linii zobrażonych na nie. Następnie należy przejść do wyboru liczby monetek, które gracz powinien postawić na każdą z nich. Przyciskiem Bet One można wybrać od 1 do 25 monet, czyli maksymalny rozmiar satwki powinien stanowić 225 monet. Uruchamiane obroty bębnów za pomocą klawiszy Start. 

Fruit Cocktail 2 hazardowych

Owocowe obrazki i nagrody za nich 

Symbolika slot gry maszynowej Fruit Cocktail 2 przedstawiona różnymi obrazkami, na których zobrażone owoce. Cosiódmy z wymienionych symboli stwarza zwycięskie kombinacje pod warunkiem połączenia trzech i więcej jednakowych rysunków, które łączą się na jednej z trzech aktywnych linii z lewej lub prawej krawędzi bębnów. 

Największa nagroda to symbol Jeżyny, on podaruje 5000 stawek, jeśli się zjawi 5 obrazków. Druga z kolei pod względem rozmiaru jest Joker. On wróci 2000 stawek. Symbole o zobrażeniu pomarańczy i jabłka podarują po 500 i 200 odpowiednio stawek. Pozostałe obrazki owocowe powodują umnożenie o 100 razy, one są narysowane w formie banana, gruszy, cytryny i arbuza.  

Slot maszyna hazardowa ma dwa dodatkowe sy,bole, które przyniosą przyjemne nagrody. Na przykład rolę dzikiego symbola pełni Joker. On skończy wszystkie kombinacje symboli owocowych. Ale Joker nie może wpłynąć na symbol bonusowy w formie cocktaila. Niniejszy symbol uruchamia grę nagrodową, która jest aktywowana podczas trafienia trzech i więcej takich obrazków. W danej rundzie ma monitorze zjawią się trzy bębny otoczonych szeregiem symboli . Po danej taśmie będzie biegał specjalny wskaźnik. Po każdym wstrzymaniu go automat do gier sprawdzi czy jest trafiony symbol na bębnach. Jeśli tak, to gracz otrzyma zwiększenie stawki koniecznej zgodnie z tabelą podaną na gralnym ekranie . Ale należy unikać trafienia wskaźnika na komórkę Exit, ponieważ dany napis kończy rundę bonusową. 

Gra ryzykowa оd Fruit Cocktail 2 

W grze na szanse grze na maszynach Fruit Cocktail 2 należy powalczyć z dealerem. Jest uruchamiany tryb ryzyk-gry tylko po nieudanym spinie za pomocą naciśnięcia przycisku Gamble. W danej grze na ekranie zjawi się 5 kart do gry. Pierwsza karta należy do dealera, pozostałe cztery przeznaczone dla gracza. Ale z nich można wybrać tylko jedną. Jeśli ona będzie starsza pod względem nominału, niż karta dealera, gracz otrzymuje podwójną nagrodę. Karta o mniejszym znaczeniu doprowadzi do utraty całej nagrody podczas ostatniego obracania bębna. Gracz posiada prawo podwoić swoją nagrodę za ostatnią rundę za pomocą nieograniczonej ilości razy.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Fruit Cocktail 2" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo