Jednoreki bandyta Dracula darmowe

Fani hazardu i automatów do gier, którzy są zainteresowani w mistycyzmie i wampirach, mogą znaleźć swój uwielbiony temat w emulatorze Dracula. Współczesny 3D slot zawiera 5 bębnów i 40 linii dla gry. 

Slot Dracula i jego interfejs 

Automaty do gier Dracula pojawili się w porównaniu niedawno, firma NetEnt wyprodukowała jego w 2015 roku, ale maszyna już uzyskał przyzwoitą publiczność fanów. Odczuć ostrość sjużetu pomagają помогают pięć bębnów i 40 linii dla gry. W wideo slocie są free spiny oraz losowe premie z nietoperzami. Maksymalna wygrana 80000 kredytów za jedno obracanie bębna. 

Maszyny online Dracula okazali się w nietypowych rozmiarach, co dodało im atrakcyjności. W sterowaniu automat jest prosty i jasny.  Niema przycisku «SelectLines», ponieważ wystkie linie gierne aparatu są stale aktywne. Zacząć nową rundę można z przycisku «Spin», a nominał kredytu demo wyznacza przycisk «Coinvalue». Maksymalną stopę na rundę uruchamia przycisk «MaxBet». Klawisz «BetLevel» ustala poziom stawju 1 – 10. W emulatorze jest także automatyczny tryb gry «Autoplay». 

Dracula w internecie

Symbole i wypłaty 

Głównymi bohaterami automatów do gry są hrabia Dracula, jego Lady, jeszcze kilka drugorzędnych bohaterów. Pierwsza znajomość z hrabią może zacząć się z jego profilu, składającego się z trzech symbolów, które stanowią obraz. Takie ikony Draculi i Lady uruchamiają free soiny i grają jako trzy samodzielne symbole. 

Na mechanicznym jednorękim bandycie specjalny symbol Wild, który poznacza się literą W czerwonego koloru. On może popadać na polanę gry jak w jednym wariancie, tak i "stosami". Symbol z funkcją Scatter w grze nie jest przewidziany. 

Z drugiej strony, maszyna nie jest pozbawiona od gier bonusowych z prezentem, które uruchamiają się z pojawienia na ekranie profilu hrabi wampira na drugim bębnie i na czwartym bębnie profilu jego Lady. Z niepoperzami, które towarzyszą free spinom znacznie zwiększają się szanse na dużą sumę. 

Jakakolwiek zwykła losowa gra może uruchomić funkcję «nietoperze», która jest zdolna zrobić kilka symboli jednakowymi. 

Karty do gry mają małe nagrody. Z pięciu asów, króli, dam, waletów gracz otrzymuje na linię 40 stawek w kombinacji z 5 ikonek. Wszystkie pozostałe owijarki, oprócz wampira i jego ukochanej mogą przynieść na linię 60 stawek. Pięć symboli Draculi i jego ukochanej dają na linię 200 stawek. 

Nie mała ilość pasów giernych, a ich tutaj 40 i częste składanie zwycięskich kombinacji gwarantuje wielką wygraną. Procent wygranej w automatach do gier Dracula jest przybliżone do 98,6%. 

Bardzo łatwo i detalicznie  z ilustracjami dają się wyjaśnienia z wypłatami dla każdego symbolu w rozdziale informacyjnym, który otwiera się z przyciskiem pod znakiem «i». 

Bezpłatne gry online automatu Dracula 

 Uruchomić grę hazardową na automacie Dracula pozwolono jest za rangiem tylko samemu hrabi i jego Lady. Ich namiętne uściski oznaczają uruchomienie dwóch gier bonusowych. Aby zobaczyć spotkanie kochanków można na trzeciej płycie. 

Osobliwości bezpłatnych rund: 

  • Po aktywacji bezpłatnej rundy gracz otrzymuje 10 free spinów;
  • Podczas tury podarunkowejstawkipozostają niezmienione;
  • Wypadanie na trzecim bębniepionowego tryptyka Draculaczy ladyprezentuje dwa darmowe przekręcania;
  • Nietoperze, które pojawiają się podczas freespins, zwiększają szanse na wygraną;
  • "Kolumna" dzikiego symbola (StackedWild), który spada na trzecim bębnie, и функция nietoperzy – dodatkowa szansa na zdobycie nagrody.

Podczas bezpłatnych gier konto-demo może uzupełniać się tylko kosztem bonusów, żetony z niego nie zaberają się. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Dracula" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo