Jednoręki bandyta Book of Ra owoce

Jednoręki bandyta Book of Ra – agregat firmy Novomatic za darmo ujawni tajemnice egipskie w grze na ryzyko, a także wynagrodzi darmowymi spinami z dzikim symbolem – Księgą Ra, wielokrotnie zwiększając ilość wirtualnych kredytów każdego gracza, który będzie grać na maszynie. 

Gramy za darmo na maszynie do gry Book Of Ra 

Udać się na poszukiwanie skarbów faraona bez grosza w kieszeni - to jest możliwe tylko w darmowym agregacie Book Of Ra. Pospiesz się, wraz z takimi samymi poszukiwaczami przygód, do tajemniczych egipskich mumii w towarzystwie chrząszczy-skarabeuszy. 

Gra rozpoczyna się od ustawienia kwoty kredytu, liczby linii oraz stawki. Za pomocą przycisku "coin" bierzemy kredyt, który trzeba będzie odegrać. Potem przyciskiem "play lines" wybieramy ilość linii wygrywających z 9 możliwych. Przyciskiem "bet line" określamy wielkość stawki - od 1 do 100 punktów. Przycisk "bet max" wybierze dla ciebie stawkę, z jej maksymalną wartością - 1000 kredytów. 

Book of Ra owoce

Tradycyjnie z przycisku "start" rozpocznie się gra z bezpośrednim udziałem gracza. Wciśnij przycisk "automatic start" i gra popłynie w trybie automatycznym, ale dla ciebie nie będzie dostępna gra na ryzyko. Pojawienie się na jednej linii kilku identycznych symboli, gwarantuje wygraną nagrodę. Wszelkie pytania dotyczące zasad gry może wyjaśnić ikona «info». 

Symbole i wskaźniki 

Pięć bębnów z dziewięcioma liniami obiecują sporo zwycięskich kombinacji. Najbardziej pożądanym symbolem jest Księga Ra, ponieważ jest to Skatter w tej grze. Tylko on jest w stanie zastąpić każdy symbol, a potrójna kombinacja z Księgi Ra uruchomi 10 darmowych spinów. 

Spotkanie z pięcioma mumiami uszczęśliwi gracza w 2000 razy. Jeszcze bardziej imponującą nagrodę obiecuje symbol Poszukiwacz skarbów, który w 5000 razy podniesie stawkę, a 2, 3 lub 4 tych symboli z rzędu dadzą 10, 100, 1000 - krotny wzrost stawki. A pięć złotych statuetek zwiększą wygraną w 75 razy. Takie same działanie ma chrząszcz skarabeusz. Jeśli chodzi o karty do gry, to Król i As pomnożą stawkę przez 5, 40 i 155, mniej uprawnień mają Dama, Walet i Dziesiątka – mnożą tylko przez 5, 25 i 100.  

Gra na ryzyko 

Wygrać lepszą kasę w grze Book Of Ra pozwala tylko gra na ryzyko, która uruchamia się przyciskiem "gamble" po pojawieniu się wygrywających kombinacji z udziałem symbolu Księga Ra. Gracz musi słuchać swojej intuicji i odgadnąć kolor błyszczącej karty. 

Odgadłeś - i ptak szczęścia jest już w twoich rękach, wraz z podwojeniem zwycięskiego spinu. Można obracać i dalej, ale pamiętaj, że jeden zły ruch i jesteś bankrutem, a to oznacza że wszystkie wygrane są wyzerowane i trzeba zaczynać wszystko od początku w grze podstawowej. 

Darmowe gry z symbolami o osobliwym znaczeniu 

Każde trzy symbole Księgi Ra w grze Book Of Ra w dowolnej pozycji automatu zapewnią 10 darmowych obrotów. Oznaczy je otwarta na jednej ze stron Księga Ra, z której zostanie wybrany symbol Skatter. Kiedy wypadnie wygrana od kombinacji podstawowej gry, to symbol skatter może wypełnić trzy pozycje bębna, tym samym zapewniając kolejne wygrywające kombinacje. 

Skatter może zastąpić dowolny symbol, pod warunkiem, że na ekranie jest już wystarczającą ilość takich samych symboli dla utworzenia wygrywającej kombinacji. W trakcie gry brakujący symbol może być zastąpiony skatterem. Trzy skattery z rzędu w darmowej grze pozwalają liczyć jeszcze na 10 spinów. 

Gra na darmowym automacie Księga Ra da Ci tyle pozytywnych emocji, ile nie będziesz w stanie dostać w żadnej innej wirtualnej grze. Wyobraź sobie, że jesteś Poszukiwaczem, który ujawnia sekrety starożytnej egipskiej księgi Boga Słońca, otrzymując za to nagrody.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Book of Ra" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo