Jednoręki bandyta Lucky Lady's Charm Deluxe online

 Maszyna hazardowa Lucky Lady's Charm Deluxe, zaprojektowana przez Novomatic, to ulepszona wersja klasycznych automatów slotowych Lucky Lady’s Charm, zawiera 5 bębnów dla obrotów i 10 linii wygrywających, na których są układane zwycięskie kombinacje. Jeszcze gracze mają dostęp do kilku znaków specjalnych, które mogą znacznie zwiększyć wygraną, do trybów z darmowymi spinami (wolne obroty) oraz do gry ryzyko. Taka ilość dodatków sprawi, iż rozgrywka będzie bardziej dynamiczna i całkowicie pochłonie uwagę zarówno początkujących, jak i doświadczonych graczy. Progresywne jackpoty i inne wersje gry bonusowej na slocie nie są przewidziane.

Jak grać na maszynie hazardowej Lucky Lady's Charm Deluxe 

 Funkcją specjalną klasycznego slotu Lucky Lady's Charm Deluxe wraz z piękną grafiką i atmosferą oczekiwania na magiczne szczęście są proste i jasne zasady, z którymi poradzić sobie może każdy początkujący hazardzista. 

Rozpocząć grę warto od ustawienia początkowych parametrów. Aby ustawić wartość stawki, potrzebny będzie odpowiedni przycisk na dole ekranu, wysokość stawki może wahać się od 1 do 100 punktów na linię. Dokładne znaczenie pomogą ustalić przyciski "+" i "-". 

Liczba aktywnych linii wybiera się w tym samym miejscu pod polem gry. Można użyć 1,3,5,7 lub 10 linii. Im więcej linii gracz zaangażował, tym większa szansa, że może on się spodziewać uzyskania większej ilości wygranych na każdej linii. Pod bębnami znajdują się również okienka, w których wyświetlana jest ilość wygranych i obecny stan konta. 

Lucky Lady's Charm Deluxe za darmo

Symbole specjalne 

 Udane kombinacje pojawiają się dość często ze względu na obecność znaków specjalnych. Zwycięski ciąg znaków rozpoczyna się zawsze na pierwszym bębnie. Przynosi szczęście układ z powtarzających się 2,3,4 lub 5 identycznych symboli na linii wypłat. 

Oprócz typowych 13 znaków, symbolizujących szczęście (np. złote monety, czterolistna koniczyna, łapki królika i inni), w grze dostępne są również symbole specjalne. 

Symbol „wild” lub dziki to obrazek z miłą blondynką. Gdy na ekranie pojawi się ten symbol, to zastępuje on każdy inny, tworząc nową kombinację na wygraną. W tym przypadku wygrane są podwajane. 

Innym specjalnym symbolem jest symbol rozproszenia lub scatter. W slocie Lucky Lady's Charm Deluxe wygląda on jak magiczna różowa kula. Scatter tworzy zwycięską kombinację w dowolnym miejscu na ekranie, gdzie się pojawi. Ponadto zwycięską jest kombinacja, która się składa z dwóch scatterów. 

Jeśli jednak na polu gry pojawią się trzy lub więcej tych znaków, uruchomiona zostaje seria z 15 darmowych spinów - wolnych obrotów. Wszystkie wygrane podczas darmowych spinów są trzykrotnie pomnożone. 

Jeśli podczas darmowych spinów znów pojawi się kombinację z trzech lub więcej scatterów, gracz dostanie jeszcze jedną serię z 15 darmowych obrotów. 

Dodatkowe bonusy 

Gra ryzyko. Jeżeli układ znaków na ekranie okazał się zwycięski, gracz otrzyma propozycję zagrania  w grę ryzyko, gdzie będzie musiał odgadnąć kolor odwróconej karty. Opcje są tylko dwie: czerwone i czarne karty, co oznacza, że szansa wynosi 50%. 

Jeżeli przypuszczenie jest słuszne, wygrana głównej rundy gry zostanie podwojona. 

Wygrać za pomocą potężnej intuicji ze zwyklą teorią prawdopodobieństwa pomogą gamblerowi karty, otwarte po serii z ostatnich gier ryzyko. 

Gra może być powtarzana aż do pięciu razy za spin, za każdym razem zwiększając zysk. Ale jeśli kolor karty jest wybrany nieprawidłowo, wygrane, w tym te w rundzie głównej, gracz straci. 

Nie trzeba za każdym razem używać przycisku "Start", aby uruchomić bębny. Możesz włączyć tryb automatycznego uruchamiania bębnów za pomocą przycisku "autoplay", wtedy bębny będą się obracać i zasilać konto gracza bez zbędnego wysiłku z jego strony. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Lucky Lady's Charm Deluxe" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo