Jednoreki bandyta Attraction za darmo

Firma Net Entertainment, która od lat cieszy graczy na całym świecie nowościami, nie zdradziła swoim zasadom i tym razem. Automat hazardowy "Attraction", którego nazwa w tłumaczeniu na język polski brzmi jak "Przyciąganie", pozwala cieszyć się grą bez większych trudności i zwiększa poziom adrenaliny.  

Techniczne cechy szczególne maszyny do grania «Attraction» 

Deweloper wyposażył maszynę w:  

  • 10 linii, których aktywność można regulować; 
  • 5 bębnów, których obroty mogą przynieść wygrane; 
  • Trzy rządy symboli; 
  • Długą konsole z zielonymi przyciskami o różnej wielkości;  
  • Możliwość obstawić zakład na linię przy pomocy przycisku «Bet». Kredyty demo dla obrotu są pobierane z konta depozytowego, co pozwala zagrać za darmo;  
  • Maksymalną stawkę (100 żetonów), którą uruchamia przycisk «Bet Max»; 
  • «Jackpot» o wysokości 50000 nagród.  Jeśli na wszystkich komórkach pojawi się symbol magnesu ze wzmocnionym działaniem, to gracz uzyska jackpot.  
  • Automatyczny tryb obrotów, który jest aktywowany przyciskiem Autogra. 
  • Zwykłe obroty są uruchamiane po naciśnięciu dużego okrągłego przycisku z dwiema strzałkami. On się znajduje w centrum panelu sterowania i dzięki jego lokalizacji wygodnie można klikać ten przycisk. 

Attraction za darmo

Opis symboli  

Za każdym razem, gdy będzie uruchamiana nowa seria obrotów, uważnie patrzcie na «Magnes», który może się pojawić losowo na polu. Aktywną linię ten mechanizm podświetla. Każdy dziki symbol automatycznie rozmnaża się do tego miejsca, gdzie w tym momencie znajduje się «Magnes». Podczas ponownego obrotu na polu pojawi się nie jeden, lecz dwa «Magnesy», a każdy nowy «Dziki» ponownie się rozszerzy. 

Wszystkie wydarzenia na automacie hazardowym Attraction odbywają się w tajemnej pracowni naukowej. Dlatego symbolami są niezwykłe instrumenty do badań rodem z bajek animowanych. Każdy z symboli przyniesie wygrane lub bonusy. Wśród zwykłych symboli są karty do gry, z których kombinacje dają najmniejsze wygrane. Dużą wygraną przyniesie czerwone urządzenie, które przypomina scatter. Jego mnożnik wynosi 500, jeśli pojawi się kombinacja z pojawiających się po kolei 5 takich symboli. Pięć urządzeń, które mierzą ziemskie kombinacje, mnożą wygraną x 250. 

W firmie Net Entertainment zadbali o to, by maszyna zwracała 97 procent dostępnych nagród od kredytów demo. 

Twórcy zadbali o to, by w trakcie gry gracze całkowicie oderwali się od rzeczywistości i czerpali maksymalną uciechę. Odbywa się to za pomocą jasnej i żywej grafiki, przyjemnej muzyki i efektów dźwiękowych, które pasują do sytuacji na boisku. 

Szczegółowy opis dzikich symboli  

Maszyna hazardowa jest wyposażona w dwa "dzikie" symbole - zwykły i "lepki". Normalny «Dziki» kręci się na 2, 3, 4 bębnie. Ta kosmiczna sztuczka zastępuje każdy normalny symbol, to znaczy wykonuje swoją podstawową funkcję. Podczas każdego obrotu w dowolnym miejscu pojawia się bęben indukcyjny. Mechanizm ten tworzy środowisko magnetyczne w jednym z rzędów. Jeśli "dzikus" trafi pod promień bębna, on przekształci się w dziki "lepki" symbol. W tym samym czasie w rzędzie pojawi się jeszcze kilka obrazków. Proces ten uruchamia jeden darmowy obrót. „Dziki –lepki” symbol także zastępuje dowolny obrazek i pomaga uzupełnić kombinację.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Attraction" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo