Automaty SouthPark darmowe gry hazardowe

 South Park (Południowy Park) – automaty do gier  dla posiadaczy doskonałego poczucia humoru. Opracowała automat słynna firma Net Entertainment na temat filmu o tej samej nazwie, który zdobył publiczność.Więc, głównymi symbolami slotu są Cartman, Kyle, Stan i Kenny – bohaterowie filmu animowanego. 

 Techniczne osobliwości slotu 

 Dla gry na automacie South Park (Południowy Park) przewidziano pięć bęznów i 25 pasów, są rysunki wyjątkowego przeznaczenia, tury nagrodowe i maksymalna nagroda, która składa się z 750 stawek, które przyswajają się przy wypadaniu pięciu kartek Cartman w jednym pasku. 

 Śmiech i żarty w slocie przemieszane z wielu grami bonusowymi, bezpłatnymi rundami. Nie bez powodu, Południowy Park uważają królem bonusu, który pozwala wygrać do 1250000 stawek. 

SouthPark darmowe gry hazardowe

 O bonusowych grach online automaty South Park (Południowy Park) 

 Wild Symbol – jest to wyjątkowy obraz, który, jak w innych urządzeniach do gier obdarzona znakomitymi funkcjami. Temu rysunku podlega wymiana wszystkich szeregowych ikonek, wyłączeniem są bonusowe. Z symbolem Wild kompletów do wygranej zostaje więcej i jest wiarygodność otrzymać wielką wygraną. 

 Terrance and Phillip – tura bonusowa, gdzie na graczy czeka spotkanie z parą humorystów Terrance i Phillip z filnu animacyjnego, którzy grają na łące. Czy to od śmiechu, czy to od ciasności z ich pośladków, na zaskoczenie gracza, wylatują szalone rysunki. Ten moment gry nie pozostawi nikogo obojętnym, zabawa jest gwarantowana. 

 Mr. Hankey Mini Feature – jeszcze jeden interesujący bonus. Niesamowita zabawa trwa i tą losową nagrodę daruje Hankey. Co to jest? Tak, nie mylisz się i widzisz właśnie именно gówno. Jesteś zszokowany? Ale zwróć uwagę na wyniki jego działania – tam, gdzie ona zostanie, magicznym sposobem wynika dodatkowy symbol Wild. 

 Cartman Mini Feature – bonus od Cartmana, który pożera nieco pod nazwą Beefcake, które powoduje pojawę tego samego punktu, całych serii dzikusów. Wskutek tej działalności dziewięć Wild wysypują się na łące i powodują pojawienie zwycięskich kombinacji. Taki przepływ turbulentnych znaków grozi graczowi tylko istotnym wzrostem wygranej. 

 Kick The Baby – jeszcze jeden podarunek, który zaczyna się po tym, jak na bębnach pojawią się  od 3 do 5 specjalnych owijarek. Gracz otrzymuje 10 spinów kulkowych, podczas których, na piątymm bębni pojawi się symbol Kyle, który gwarantuje: 

  • trzy frispiny;
  • dwóch lub dziesięciokrotnego mnożenia prezentu;
  • około 500 wygranych papierków.

Kenny Bonus Game – jeszcze jeden podarunek od producenta. Po pojawieniu przech bonusowych obrazków już należy ratować Kenny (вw serialu jego zabili). Staraj się trzymać biedaka przez strefę wygranej, mnożnik i strefę niebezpieczeństwa. Pułapka czeka w strefie zagrożenia, ale ona może także wynagrodzić nagrodami. 

Strefa wygranej przedstawia Ci monety, а mnoznik zwiększy Twoje konto. 

 Cartman Bonus Game – nagroda od Cartmana. Aktywacja tej rundy bonusowej jest podobna do uprzednich – trzy bonusowe symbole. Po prostu pomóż  Cartman’owi pozbyć hipisów z krzewów, ale w tym czasie nie paść w ręce policjantowi, który jest niedaleko. Istnieją tylko dwie próby, aby pozbyć się hipisów. A jeśli masz jednego w czyich rękach Boombox, to trzeba zaczynać wszystko z początku. 

 Stan Bonus Spins – ostatni bonus, który zaczyna się z pojawienia Sticky Wild, który przemieszcza się centrum pola. Tutaj on pozostaje na trzecim bębnie około 2 obrotów. Około ikonki Sticky Wild będzie widać, ile jeszcze obrotów bonusowych warto oczekiwać. Runda zakończy się, kiedy symbol zniknie z bębnów. 

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "SouthPark" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo