Jednoręki bandyta Book of Ra Deluxe za darmo

Maszyna do gier Book of Ra Deluxe ma pięć rolek i dziesięć linii. Każdy miłośnik ryzyka może spróbować szczęścia w grze na szanse i uzyskać możliwość za darmo pokręcić bębny podczas rundy bonusowej, z bezpłatnymi spinami. 

Jak jest urządzony proces gry jednorękiego bandyty? 

Standardowy zestaw urządzenia składa się ze zwykłych pięciu bębnów z dziesięcioma liniami wygrywającymi, zapewniającymi wypłaty przy udanych kombinacjach symbołów, pojawiających się na nich. Doświadczeni gracze już od dawna grają na tym agregacie, więc od razu rzuci im się w oczy, jak bardzo on się zmienił w ostatnim czasie. Tradycyjne dziewiątki, dziesiątki, walety, damy, króle i asy przedstawione są trójwymiarowymi obrazkami w stylu egipskim. Oni mogą dać dobry zysk, jeśli staną na jednej linii w jednym szeregu. 

Najważniejszym symbolem jest wyjątkowa Księga Ra, wykonana ze złotych arkuszy. Magiczny foliant jest "Wajldem" i "Skatterem" jednocześnie i dla tego wykonuje wszystkie funkcje właściwe dla danych symbołów. Pojawienie się jednocześnie trzech lub więcej świecących się symbołów tajemniczego manuskryptu w jednym rzędzie gwarantuje dziesięć darmowych spinów. Szczęściarz, któremu uda się zebrać jednocześnie pięć takich samych symbołów, otrzyma w formie zachęty 2000 złotych monet. 

Book of Ra Deluxe online

W grze są także i inne postacie zwiększające wypłaty. Sarkofag z mumią, pojawiający się na jednej linii co najmniej trzy razy, przyniesie graczowi, zwiększenie stawki w 2000 razy. Szczęściarz, który znajdzie posąg Izydy lub kapłański wisiorek z narysowanym na nim świętym chrząszczem skarabeuszem, może liczyć na zwiększenie stawki w 750 razy. 

Możliwości dla miłośników ryzyka 

Jeśli chesz połaskotać nerwy i uzyskać możliwość podwojenia nagród, to twórcy zawarli w arsenale maszyny opcję gry na ryzyko. Wystarczy otrzymać jakąkolwiek wygraną po czym nacisnąć przycisk aktywizujący dodatkowe funkcje. Zachęcając intuicję do pomocy i zwracając się do swej fortuny, poprzez zgadywanie koloru pokazywanej karty, można zostać właścicielem podwójnej wygranej. 

Sposób prowadzenia gry 

  • Przed nacisnięciem klawiszu z napisem "Start", należy postawić stawkę na liniach za pomocą klawiszy "Line". 
  • Poprzez naciśnięcie przycisku "Bet" można określić stawkę za obroty bębnów. 
  • Naciśnięcie przycisku «Credit» wyświetla pełną informację o dostępnych na koncie środkach. 
  • Lekkie naciśnięcie przycisku w kierunku zwiększenia lub zmniejszenia pozwoli przeprowadzić indywidualne ustawienia wszystkich parametrów i zanurzyć się w słodki świat przygody. Każdy doświadczony w gamblingu wie, że wysoka stawka wraz z maksymalną liczbą zaangażowanych linii pozwalają zwiększyć szanse na uzyskanie dużej puli nagród. 
  • Minimum, który można postwić - to jeden kredyt, a maksymum wynosi sto monet. 
  • Pojawienie się na aktywnych liniach głównego bohatera może zwiększyć wygrane w dziesięć, sto, tysiąc lub w pięć tysięcy razy, dlatego należy uważnie śledzić miganie symboli na bębnach. 

Nie należy również zapominać o głównym symbolu. Tajemniczy manuskrypt, inkrustowany kamieniami szlachetnymi zawsze gotowy zwiększyć szansę na wygraną, i pomóc wygrać długo oczekiwaną nagrodę. Maszyna do gry «Book of Ra Deluxe» czeka na śmiałków chcących zanurzyć się w świat tajemniczych przygód. Trochę szczęścia i na długo oczekiwany wzrost dochodów nie trzeba będzie długo czekać.

Reprodukcja automatu do gry Automat do gry "Book of Ra Deluxe" pograj za darmo przedstawiona wyłącznie w celach informacyjnych i dla darmowej gry w trybie demo